Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek jó sminkke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek jó sminkkel, jó ruhákkal átlagos kinézetű srácból is lehet szép lányt varázsolni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 23. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen
2018. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. 😊
2018. dec. 23. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Nincs az az orvos/ember. Nincs az a pénz, ami fiúból lányt csinál.
2018. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem fizikailag gondolom, csak játékos csajosításbra, "beauty night-ra".
2018. dec. 23. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy átlagosból szerintem nem. Mármint nem lehet annyira "lányosítani" egy átlagos fiút, csak ruhával és sminkkel, hogy valóban lánynak nézzen ki. Csak példaként, nézd meg Marilyn Mansont.

Ehhez egy olyan alap kell, hogy a fiú arcra, alakra nőies legyen. Androgün típus.

2018. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Jaja
2018. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent a jaja? 😊
2018. dec. 23. 18:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kicsit is lányos arca van a fiúnak akkor igen. De amúgy bármelyik fiúból lehet lányt csinálni jó sok munkával, elég megnézni pár gyönyörű travi előadót hogy hogyan néz ki smink nélkül.
2018. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves, amit írsz. 😊
2018. dec. 27. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én fiúként írok:

Belőlem már többször csinált lányt barátnőm, és meglepően jó csaj lettem. :) Volt smink, szemöldökszedés, haj igazítás, és női ruhába öltöztetés is együtt. Ha így minden megvan, akkor nagyon extrém változást lehet csinálni a külsőn. A tükörbe nézve én magam lepődtem meg legjobban, hogy mennyire dögössé tudott varázsolni. :) Utcán simán azt hiszik hogy csaj vagyok ilyenkor. :)


Mivel egy a ruhaméretünk, kivéve a cipőt, így nem nehéz rendszeresen ilyet játszani. Cipőt meg vettünk pár nőit nekem is. :)

2018. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!