Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudom, hogy heteroszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy heteroszexuális vagyok-e vagy biszex. Ki kellene próbálnom egy fiúval, vagy ne erőltessem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves férfi vagyok. Nincs túl jó testem, mackós alkat vagyok (vagyis na... túlsúlyos), kicsi a farkam. Eddig azt hittem, teljesen heteroszexuális vagyok, de az utóbbi időkben elbizonytalanodtam. Viszont mindig is izgatott az, hogy a fenekemet izgassam egy vibrátorral vagy egy dildóval, illetve szeretek női ruhába öltözni. Maga a férfi test nem izgat fel, sőt, undorít is; valahogy el nem tudnám képzelni azt, hogy egy fiú testét simogassam, megcsókoljam, stb. De ha csak a farka lenne, azzal tudnék mit kezdeni - a passzív szerepről sokat fantáziálok mostanában. Félek attól, hogyha ebbe belemegyek és kipróbálom, kellemetlenül érzem majd magam, sőt, szégyellni is fogom, hogy megtettem.


Ti mit gondoltok, érdemes lenne kipróbálnom, vagy minden jel arra utal, hogy nem kell ez nekem?


2019. jan. 13. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
transz vagy
2019. jan. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Egy kicsit biszexnek mondanálak. Sok biszex pasi van, akit nem érdekel más a férfiből, mint a farka. Az aktív oldal se érdekli, csak a passzív. Szereti a másik pasi farkát a szájában és/vagy a fenekében érezni.

Az első alkalom után lehet, hogy kellemetlenül éreznéd magad, de benned maradna a kíváncsiság, hogy mindig megmarad-e a kellemetlen érzés. De az is megtörténhet, hogy annyira megundorodsz az egésztől, hogy többet nem kívánod. Ez csak akkor derül ki, ha kipróbálod.

2019. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Inkább ne próbálgasd! A te életed, minden döntése ott lesz a hátadon, hordod majd a súlyát. Sajnalatos, hogy embereket basz el, ilyen mértékbe ez a beteg világ, akik mindenféle beteg abberált vágyak után keresgélnek, mert nehéz normálisnak, férfinek lenni.

Fogy le! Sportolj! Műveld magad! Tervezd az életed változtass magadon! És keress egy lányt! De ne akarmilyet! A beteg gondolatokkal pedig első körben számolj le! Mert sosem fog elengedni, sosem fogsz továbblépni! Férfi vagy! Viselkedj úgy vagy hímkrválkodj tovább. Te életed!

2019. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
#3 Na jó te sem vagy egy sötét homofób paraszt...
2019. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%
Lehet hogy transznemű vagy de az is lehet hogy csak transzvesztita vagy. Bár ha csak beöltözni szeretsz akkor inkább transzvesztita. De persze az is könnyen meglehet hogy biszex vagy. Gondold át picit a dolgokat hogy mégis mi a helyzet.
2019. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megismernélek. Valahogy leírtad a gondolataimat...
2019. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak egyszerűen kitágult a szexuális kultúrád!

Az mindent elárul, hogy a saját nemed taszít.

Már nem lehetsz biszex sem.

Téged nem a férfi teste vonz, hanem a prosztatamasszázs, a szexuális játékok, amibe a szerepjáték is beletartozik.

Olyan partnert keress, aki domina szerepkört szereti, szeret iráényítani.

Ebben semmi rossz, sem kivetnivaló nincs.

Lehetséges, hogy van benned némi biszex hajlam, és félreértés ne essék ha meleg lennél sincs mit szégyelned a mai világban, de szerintem itt szó sincs erről.

2019. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!