Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan közeledjek a fiúkhoz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a fiúkhoz? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Eddig csak lányokkal voltam, de úgy érzem ki kell próbálnom fiúval is, hogy legyen tapasztalatom, mert esélyes, hogy biszex vagyok. Meg akarok erről bizonyosodni. Viszont nem tudom hogyan közeledjek feléjük.

Nem csak egy sima szex érdekelne, mert az önmagában nem is menne.



2019. jan. 17. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ismerj meg és megtudod mi a különbség!
2019. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van olyan a környezetedben aki tetszik kezdeményezz vele beszélgetést vagy kérj tőle segítséget valamiben amit valószínűleg te is meg tudnál csinálni de valami indok akkor is kell :D

Ha tetszel neki akkor onnan már könnyebben megy majd a dolog, ha meg nem akkor hagyd a fenébe mert szexnél többet nem igen tudsz elérni nála.

2019. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2019. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is irhatsz 😉
2019. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég, ha eljársz szórakozni, bulizni. Ha egy kicsivel jobban nézel ki, mint a legutolsó bányarém, a pasik megoldják, hogy hogyan ismerkedj velük. Csak ne utasítsd el mindegyiket.
2019. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Manapság olyan nagy a fiúk áradata, hogy beléd futnak előbb - utóbb. Csak ne izguld túl a dolgot. Én szurkolok neked.


De írj bátran, ha úgy van ;)

2019. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyitott szá...ívvel :)
2019. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!