Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, ti mit javasolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit javasolnátok annak a bi passzív kezdő fiúnak, aki egy neten "megismert" ismeretlennel dugatná meg magát első alkalommal?

Figyelt kérdés
Ha annak a fiúnak nincs az ismerősi körében olyan fiú akivel kipróbálhatná a passzív szerepet ezért egy neten megismert fiúval csinálná először. Jó ötlet? Vagy ti nem javasolnátok?

2019. jan. 18. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Én azt javasolnám, hogy ne buzulj. De persze te tudod, mi a jó neked...
2019. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
1-2 ha nem tudtok valaszolni takarodjatok a tudjatok hova..?
2019. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ne első alkalommal szexeljetek. Ehhez bizalom kell, el kell tudni lazulni.


Használjatok sok síkosítót. Óvszert vigyél.

2019. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Javaslom, ne döntsd el előre, hogy dugtok is ! Először tali, kis ismerkedés, és kellő szimpátia és tisztaság esetén orál. És ha mégis annyira begerjedtek, akkor gumi+ síkosító, és a partner türelme kell.
2019. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek csapjátok ki egymásnak, aztán mehet az orál, 69, végül a dugás. Ha egyesével mentek, mindjárt 4találka kell.


Ez alatt megismered annyira hogy tudd, működik a kémia, illetve tudsz majd következtetni arra hogy érzéssel megdug és utána is kívánod, vagy úgy szétqr hogy többet az életbe nem csinálsz ilyet :D

2019. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdőként, ha még nem voltál pasival, miért dugással akarsz kezdeni. Rendben van, hogy a neten ismerkedsz, de nem kellene rögtön fejest ugrani a mélyvízbe. Ha mégis meg akarod dugatni magad már az első alkalommal, használjátok óvszert, és sok síkosítót.

Csak mellékesen, én mire eljutottam odáig, hogy megdugattam magam, sok orálon voltam túl, hiába volt meg a vágy bennem, hogy megdugják a seggem.

2019. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? amúgy együtt tudok veled érezni. Engem is mostanság kezdett izgatni, hogy fiúval szexeljek csak engem a másik oldal vonz. Azaz én dugnék, stb. Azonban nekem sincs meleg vagy bi haver. Pontosabban nem tudok róla. :D
2019. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Engem meg valaki leszophatna.


26f, BP

2019. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kellene egyből kúrni.

Sőt az első 1,2talin sem.

Aztán ha már ott vagytok akkor sem análal kell kezdeni.

Verés,orál,dugás. És a többi.

2019. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Gyere fel hozzám, ha szimpik vagyunk egymásnak, leszopjuk egymást, aztán megbeszéljük, hogy mi legyen. Nem fontos rögtön az első alkalommal dugni. Amilyen srácokat eddig megdugtam, először csak szopásra taliztunk, és amikor látszott, hogy kedveljük egymást, utána hozták fel a dolgot, hogy mi lenne, ha megdugnám őket. Természetesen szép szexis fenekeknek nem tudtam ellenállni. :-D
2019. ápr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!