Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek sok biszex lányt miért taszít, ha a srác is biszex?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én nem vagyok ugyan biszex, de nem igazán lelkesednék azért, hogy a pasim far.ka más pasim ánuszában imegfordult/ megfordul.
2019. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* más pasi , na
2019. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert azok a lányok akkor jellemre iszonyat kétszínűek vagy önimádóak vagy nem tudom. Bár megjegyzem én még nem találkoztam ilyen hozzáállással te hol tapasztaltad?

Lehet azt férfiatlannak gondolják ha egy pasinak volt már farok a szájában vagy máshol, de akkor ez egy rohadt nagy kettős mérce, és remélem őket is nőietlennek tartják, mert ugyanaz a két dolog. De ez inkább hetero férfiak nézőpontja szokott lenni. Én még azt is kinézem belőlük hogy bi lánynak kiadva magukat, ilyeneket irkálnak ide.

Esetleg az is lehet, hogy vannak olyan bi pasik akik megcsalják a barátnőjüket férfival, és nem tartják hűtlenségnek mivel férfival történt. (persze lányok közül is vannak ugyanilyenek) Ezzel nincs gond ha a másik fél sem tekinti megcsalásnak, vannak lányok akiknél ez nem gond, de olyan lányok is akik nem járnának ilyen biszex pasival.

De ők nem a biszexualitást nem tolerálják a férfiakban hanem a hűtlenséget.

Szóval ha találkozol olyan lánnyal, kerüld el messziről de azért ne húzd ezt rá minden bi lányra, én pl nem ilyen vagyok, és szerintem a bi lányok többsége sem.

2019. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ilyen lánnyal, akit taszítana ez, és nekem sincs vele semmi bajom. Sőt inkább tetszik. Bi/N
2019. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert férfi női egyenjogúság van, meg KETTŐS MÉRCE is van!
2019. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt biszex barátnőm, akit kifejezetten izgatott, hogy én is az vagyok,persze mindenki más.F
2019. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még én sem találkoztam olyan biszex lánnyal aki azért nem ragaszkodott volna hozzám,mert biszex vagyok.
2019. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a hetero csajok közül se mindegyik ítéli el a biszex pasikat. Az exemet izgatta, és végig is nézte, hogy a barátommal szexeltünk. Természetesen ő is megkapta tőlünk a neki járót.
2019. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vokt ilyen kapcsolatom. Sajnos csak volt. De nem ez miatt lett vége. Azóta csak így nyíltan ismerkedek. És szeretik elfogadják
2019. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!