Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk nektek hogy sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek hogy sikerült elsőnek egy másik sráccal kiprobálni ugy hogy elötte nökkel voltatok csak?

Figyelt kérdés
Engem már jo ideje izgat már jobban is mint a nők de még nem tudtam hogy kezdjek bele.
2019. jan. 25. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt beszélgettünk, majd találkoztunk egy eldugott helyen, beült a kocsimba és leszopott.

Ha gondolod, akkor mi is megcsinálhatjuk, ha pesti vagy.

25F

2019. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan játszottunk már el ezzel a gondolattal szerintem.Az más kérdés ki jut el odáig,hogy megis tegye.
2019. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nekem még nem sikerült de benne lennék :D

Nyiregy

2019. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
nekem még bnöm volt,mikor egyszer kiprobáltam..es ugy feldobott,jo érzes volt,,aztan szakitottunk es siman lelkiismeret nélkul ismerkedtem.nem bántam meg :)
2019. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hostelban aludtam egy nagy szobában egy idegen sráccal, és egyszer csak megtortent, mindkettőnknek első volt 19f
2019. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi megkérdezte, hogy leszophat-e. Én meg igent mondtam.
2019. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgatott, és egy ilyen társkereső oldalon, ráírtam a 20km-re lévő srácra ! Egyezett az elképzelésünk, kicsit leveleztünk. Pár nap mulva találkoztunk a városi fürdőben !Tulajdonképp már megbeszéltük, mit szeretnénk. Így hamar megtörtént a zuhanyzóban, majd pihentünk kicsit a medencékben, és utána ismét zuhanyzó ! És kb.1,5 évig rendszeres találkozás lett.
2019. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!