Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, azonos külső és belső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, azonos külső és belső tulajdonságok esetén melyik srácot választanátok?

Figyelt kérdés

1. Hetero

2. Aktív biszex

3. Passzív biszex



2019. jan. 26. 10:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve a külső tulajdonságom azonosak, a belső nem is lehetne. 😀
2019. jan. 26. 10:21
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem unod még napi szinten ezeket a kérdéseket ?
2019. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tehát 1. Érthető.

M3g ég esetleg, lányok?

2019. jan. 26. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetero....
2019. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagy aktív biszex. Nem azt mondom hogy a passzív biszexeknek nem lenne esélye, de lehet hogy ők olyan dolgokat igényelnének az ágyban ami engem nem vonz. Magyarán én is passzív szeretek lenni. Nem tudom hogy működnek a passzív biszexek, de ha lánnyal is igénylik hogy passzívak legyenek, akkor mindkettőnknek jobb ha nem kezdünk egymással, mert nem passzolunk szexuálisan. De ha lánnyal aktívak és ez elég nekik akkor teljesen mindegy hogy melyik a három közül, a szexualitás önmagában nem befolyásol nálam semmit.
2019. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Az teljesen mindegy hogy milyen a szexualitása, nem ez alapján döntök.

(ne írjatok privátokat, foglalt vagyok)

2019. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!