Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok, vagy végül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok, vagy végül lezbikus leszek?

Figyelt kérdés

Eddig biszexnek vallottam magam, de egyre többször csak lányokra tudok gondolni. Volt egy lány aki tetszett, de ő hetero volt.. Ha elképzelem egy lánnyal a szexet jobban begerjedek rá, mint ha fiúval.. Sráccal már nem igazán kívánom. Néha szinte undorodom a faroktól..

Viszont nem tudom elképzelni hogy lánnyal lennék örökre együtt.. Vagy csak nem találkoztam olyan csajjal akivel tudnék? Fiúval voltam eddig, lánnyal még csók sem voltak ki szeretném próbálni, de keresem hozzá a megfelelő partnert. Mit gondoltok?

N



2019. jan. 30. 16:15
 1/6 A kérdező kommentje:
*sem volt
2019. jan. 30. 16:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, szerintem máshogy nagyon nem fogod megtudni. Nekem is bejön egy srác, de még sosem próbáltam semmit pasikkal (remélem vele fogok😄) próba, max nem jön be😉

19f

2019. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így értem, csak fordítva. Egyre jobban izgatnak a srácok. Próbáld ki.
2019. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

A biszexualitás csak egy átmeneti állapot. Szinte mindenki aki biszexuálisnak vallja magát, később már csak a saját nemével szexel és elhanyagolja az ellenkező nemet.

De ez ne vegye el a kedvedet az egésztől, mert csak életed végéig szenvednél, ha elfojtanád magadban a szexuális vágyaidat. Légy önmagad! :)

2019. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem fojtom el magamban, azért érdekel, azért akarom megtudni mi vagyok.

Köszönöm a válaszokat:)

2019. jan. 31. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is nagyon hasonló a helyzet. Szerintem is az lenne a megoldás ha kipróbálnád lánnyal is. Addig nem tudhatod.
2019. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!