Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akad köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad köztetek olyan, aki rávette magát, hogy kipróbálja fiúval, és aztán rájött, hogy nem szereti?

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 03:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Akad.
2019. febr. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van
2019. febr. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik munkatarsam

Nekem elmondta hogy egy masik munkatarsunkkal bekapták egymásét de csak egyszer ketszer aztan a masik fiu meggondolta magát es azota beszelni se akar rola

2019. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt gimis haverom. Megd*gatta magát velem és akkor ott közvetlenül rájött, hogy ez neki mégsem volt oké. Azóta szóba se áll velem, pedig ő kért meg rá, hogy tegyük meg.
2019. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy partnerem, akivel egy buliban jöttem össze. Beszélgetés közben megemlítette, hogy szívesen kipróbálná a kölcsönös szopást, de nem talál hozzá partnert. Nem kellett kétszer mondania, hamar lakáson voltunk, és leszoptuk egymást. Utána mondta, hogy ez nagyon jó volt, de mégse jön be neki, és marad inkább a csajoknál. Azóta kerül engem, csak csajokkal látom.
2019. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálam az van hogy bejött a dolog
2019. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!