Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ezek alapján a fiúkhoz vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján a fiúkhoz vagy a lányokhoz vonzódom jobban szerintetek? 18/f

Figyelt kérdés

Egy ideje már tudom, hogy biszex vagyok.


Ha látok egy meztelen csajt tetszik meg minden, de magától nem kezd el felállni, csak ha elkezd/elkezdek játszani vele. Mikor áll akkor már semmi gond nincs, minden működik ahogy kell.


Fiúknál ha látok egy meztelen fiút aki tetszik akkor azonal elkezd merevedni, de csak a látványra (arc, farok, has...), szexelni eszem ágában sincs vele. Egyetlen egy dolog érdekel és szeretem, az pedig ha mást sz0phat0k. Semmi mást nem is szeretnék egy fiúval vagy fiútól.



2019. febr. 2. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján a fiúkhoz

19/f bi

2019. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez furcsa. Inkább azt mondanám, hogy külsőleg pasikhoz. Voltál már pasival is meg csajjal is együtt? (Úgy értem, hogy aktus, nem csak előjáték)
2019. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tyhuuu nehez dio

En azt mondanam hogy ez nagyon alakuloban van de kesobb a fiuk fele fogsz huzni jobban

2019. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csajjal voltam már együtt, fiúkkal csak orál volt.

Abban inkább a lebukás izgat, volt már suli wc-ben, szórakozóhely wc-ben.

Az egész alatt azon filóztam hogy ha elélvez akkor biztos tiszta cucc lesz az arcom, pulcsim... és ott már a lebukás izgatott hogy hoggyan fogom kimagyarázni :)

2019. febr. 2. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod

De szerintem a fiúkhoz

2019. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!