Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fèrfiak ti az anált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fèrfiak ti az anált adni vagy kapni szeretitek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 23. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Adnám, de kipróbálnám milyen kapni

27F (kezdő)

2019. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Adni. (Dugásban aktív vagyok)


Viszont azt vettem észre mintha több lenne az olyan bi/meleg férfi, aki inkább kapni szeret. És ezt nem csak azért mondom, mert én őket keresem, hanem tényleg a partnerkereső oldalakon ilyen arányokat látok

2019. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Adni

Én is csak az aktív oldalon állok.

25/bi

2019. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én meg csak kapni, orálnál is csak bekapni szeretem.

29/full passzív

2019. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aktív oldalon állok, de ennyi gyáva és hazug "biszex" embert, mint a társkeresőkön van, nem hittem volna, hogy találni lehetne.

Nagy a száj, ígéretek, szájkarate ezerrel, aztán emailfiók törlés és eltűnés, mert beijed a találkozástól.

Kár hitegetni, vagy szórakozni az emberekkel, főleg olyannal, aki komolyan gondolja, hely is adott, de a hajlandóság nulla többségben.

Ezért azt mondom, a legtöbb adni szeret, de csak virtuálisan, vagy max szóban. Élőben, huss.....

2019. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kapni
2019. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -remete- ***** válasza:
Adni kapni. :)
2019. febr. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adnám kapnám! Bár még soha nem jött össze... és már nagyon kipróbálnám! :) 24/f Bp
2019. febr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én kapni jobban szeretem
2019. márc. 12. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!