Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék ettől? Cumcontro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék ettől? Cumcontroll 22/F

Figyelt kérdés

bisezx lennék attól ha nagyon fantáziálok arról h milyen lenne ha kikötöznének és sokáig elhúzva vernék a farkam? persze csak fiúval. és csak kézzel nyúlna hozzám csak verné nekem, és a végén ha kivégzett tovább veri nekem.


ha ilyen fantáziáim vannak akkor biszex vagyok mert amúgy nem vonzódom fiúkhoz.



2019. márc. 9. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettol nem vagy biszex. En lany vagyok es en is fantazialok arrol, hogy mondjuk egy lany csinalja nekem kezzel vagy kinyal, mert szerintem egy lany jobban tudja mi jo egy lanynak, mint egy ferfi. De ettol meg nem vagyok biszex vagy leszbi sot eloben sztem nem is csinalnam lannyal, ez csak fantazia
2019. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
én mondjuk nagyon gondolkozok rajta h kipróbáljam.
2019. márc. 9. 18:05
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Hat ha eloben meg is tortenik es elvezted annyira h megint megtenned, akkor az mar mas teszta:) akkor lehet tenyleg biszex vagy.
2019. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
ebben nincs igazad, ha vágysz rá akkor biszex vagy, és abban is tévedsz hogy 1 nő jobban tudja. nemtől függetlenül képes mindkettő ugyan arra, egyiknek sincs több keze vagy nyelve, minden csak tekníka kérdése amelyiket mindenki megtud tanulni
2019. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Ez olyan mint a közös hoki csak egyoldalúan.

Arra vágysz, hogy pasi játszon a szerszámoddal, ez szerintem már bi kategória, még ha csak kézzel nyúl hozzá akkor is.

2019. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Istenkirálycsászár a cum controll. Ne hagyd ki, nekem is csajom van de sráccal rendszeresen tudom csinálni. Nagyon hatalmasan jo
2019. márc. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha arra vágysz, hogy kikötözzenek, és egy férfi cumcontrollt csináljon neked, akkor bizony biszex vagy. Még akkor is, ha egyébként te nem nyúlnál férfihez.

Ettől függetlenül keress ehhez egy partnert, és csináljátok, mert hatalmas a végén az érzés, amikor elmész.

2019. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el valszeg le is leszel cumizva :D
2019. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki vállalná nekem írhat!
2019. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
en meg a szemed is bekotnem mellette es ugy csinalnam
2019. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!