Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

A nők teste se képen, se videón nem vonz, sőt, igazából egy női test csakis akkor vonz, ha az illető nőbe konkrétan szerelmes vagyok, de akkor az övé tetszik, és szexuálisan is vonz.

Férfiakkal kapcsoltban már egy szimpla kép (egy ismeretlen emberről) is fel tud izgatni, vagy bármi.

Ez nem fura így? Nektek van ilyen? Mitől lehet? Biszex vagyok?

25N


2019. márc. 21. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Vonz a dörrentő is, meg a dunduka is nem? Akkor biza az vagy. Nehéz kérdés lehet.
2019. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha látom képen egy p*ncit, v videón vmi nőt, akkor kb hánynom kell :/ A pasikra meg gerjedek rendesen
2019. márc. 21. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Demiszexuális vagy a nőkkel szemben és heteroszexuális a férfiakkal. Vagyis bizonyos szinten biszexuális.
2019. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eeejha, de bonyolult, köszi. És összességében mi vagyok akkor? Vagy arra szavak sincsenek?😅
2019. márc. 21. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem enyhén biszex.

Lehet, hogy neked az kell ahhoz hogy szexelj azonos nemű partnerrel, hogy megismerd, ha ez megtörtént a leírtak alapján menne is vele a szex.


A biszexeknek sok fajtája van, van aki sz-pni szeret de a csóktól már undorodik, és még sorolhatnám.

2019. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hű, nem is tudtam. Köszi;)
2019. márc. 21. 22:36
 7/9 Bacardiboykvar ***** válasza:
91%
Ha jól vettem ki, nő vagy, és úgy gondolom, hogy biszex, csak a férfiak jobban vonzanak. Ahogy előttem is írta már valaki, úgymond enyhén biszex. Szerintem ez sok pasinál is van így, nálam is. Pl. kapcsolatot nem tudnék elképzelni pasival, csak is nővel. Szóval furán hangzik ugyan ez az enyhén biszex dolog, de szerintem létezik! A megoldás: találni egy társat, aki ezt elfogadja, és nyitott új dolgokra! Én is azon vagyok, hogy ilyent találjak magam mellé. 43F ( enyhén bi )
2019. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkora hülyeségeket tudnak írni egyesek komolyan,csak nézek.😂😂 Hogy lenne már a kérdező enyhén biszex,ha tud szerelmes lenni nőbe?!Férfibe pedig lehet nem is,arról nem írt semmit.Én is biszex vagyok,de sosem tudtam beleszeretni egyetlen pasiba sem,csak nőkbe.Habár nálam is így van a nők esetében 90%-ban,hogy csak az vonz szexuális,akibe szerelmes vagyok.

Egy nő. ;)

2019. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Ja, akkor ez kimaradt: férfiba is tudok szerelmes lenni :)

2019. márc. 26. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!