Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha újra előjön az azonos nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újra előjön az azonos nem iránti vonzalmatok ami sokáig tart (itt arra gondolok hogy hónapokig vagy évekig) akkor ez mennyire befolyásolja a kapcsolatot amiben éltek?

Figyelt kérdés

Hetero kapcsolatra gondoltam elsőként. Félek, hogy ezzel tönkre fog menni köztünk a szex mert egy idő után vágyni fogok a velem megegyező nemre. :(

Nem is merek közel engedni magamhoz úgy senkit, rettegek hogy mi lesz ha ezzel megbántom akit szetetek és elrontom a kapcsolatot. :(

(Ja és nem szeretném SOHA sem megcsalni senkit sem)



2019. márc. 25. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Én is így vagyok jelenleg. Hetero kapcsolatban vagyok és a srác tudja mi a szitu, mondta is hogy akkor éljem ki magam kicsit lánnyal ő ezt nem banná. Viszont eszem ágában sincs megcsalni, hisz őt szeretem.

Én néha megingok hogy mit is kéne tennem most. Lassan kezd elviselhetetlen lenni a vágy a saját nemem felé. Ez már lassan egy éve tart. Én próbálom elnyomni, hogy boldog párkapcsolatom legyen.

2019. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Voltam ilyen helyzetben és én nem bírtam, szakítottam a sráccal, mert rettenetesen vonzottak a lányok, nagyon vágytam már rá, ha csak a közelemben volt aki tetszett attól megőrültem.

De nem biztos hogy veled is ez lesz, ha nagyon szerelmes leszel lehet hogy másképp fog működni.

Ha nem megy lehet kifogsz egy olyan párt aki nem tekinti megcsalásnak majd azonos neművel. Ha lány vagy nagyobb esélyed van rá, de ha fiú akkor is kifoghatsz olyan lányt.

2019. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem időről időre előjön, ilyenkor nagyon vágyom nőre de egyébként a kapcsolatom rendben van teljesen és tök jókat szexelünk. Nehéz de megcsalni nem fogom a férjem. Amúgy belemenne, hogy én egy lánnyal külön szexeljek vagy hármasban mert már beszéltünk erről de konkrétan még nem éltem a lehetőséggel.
2019. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem voltam még párkapcsolatban de 1+ éven át nagyon durván vonzottak a lányok és vágytam rájuk. (Lány vagyok)

Istenem, sosem fogok tudni egy normális kapcsolatban élni mert ilyen vagyok. 😭😭

2019. márc. 26. 06:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Házasságban élő pasi vagyok. Rendben van a szex köztünk, de...

A párom full hetero, ami nem lenne baj, ha mellé nem társulna a másság totális utálata. Alapjában hűséges vagyok, így fel se merül bennem, hogy megcsaljam, pedig nagyon hiányzik, hogy együtt lehessek egy másik férfivel.

2019. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek így ne is próbáljak meg egy hetero kapcsolatot? Sajnos nekem is ez volt, hogy több mint egy évig nagyon izgattak a lányok bár nekem nem volt barátom még ígyis iszonyatosan nehéz volt megélni ezt. :(
2019. márc. 26. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Neked könnyű dolgod van kérdező.

Szerintem egy pasi sem fog nemet mondani egy lánynak azért mert lánnyal is akar lenni, sőt ellenkezőleg.

2019. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A barátnőm megértő és támogató.

Azaz sok a 3as mostanában,2fiúval...

Remélem egyszer elmullik,és nem kellenek a pasik többé.

2019. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!