Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vonzó vagy taszító, ha néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó vagy taszító, ha néha csak úgy alapból fullra előkészülök egy spontán passzív együttlétre?

Figyelt kérdés
Mármint, higy kimosom magam teljesen, magamnál tartok síkosítót, hogy aztán ha egy helyes, kívánatos sráccal össze jönne, akár strand, termál stb. spontán, akkor lehessen minden.
2019. márc. 27. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
jól teszed szaroa a segged nem kevesbe akarnak megkurni hidd el
2019. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SZtem normális, főleg, ha a partnered is majd csak alkalmit akarna tőled.
2019. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Full előkészülsz egy spontán együttlétre? Csak én érzek némi ellentmondást?
2019. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ellentmondás szerintem, csak nem értetted.

Az a lényeg, hogy mindig kimossa magát, ha az utcán összefut esetleg egy helyes pasival, akkor akár lehessen is valami.

Szerintem nem gáz, inkább igényesség, mert ha még nem is jön össze valami legalább adsz magadra.

2019. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem pl. vonz a dolog, hogy ha hirtelen összejön valami, nem kell a partnernek a mosakodással bajlódni, mert előkészítette magát "lesz, ami lesz" alapon. Mondjuk, találkoztam is már ilyennel.
2019. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!