Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudom hogy bi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nightlover kérdése:

Honnan tudom hogy bi vagy pansexuális vagyok-e?

Figyelt kérdés
tudom hogy mik a "fogalmaik", de érzésre miben különböznek?

2019. márc. 28. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Semmiben sem különböznek, de ha flancosabb kifejezést akarsz magadra használni, és el akarod minden jött-mentnek magyarázni a szexualitásod kapcsán, hogy "téged nem érdekelnek a nemek" akkor hívd magad pánszexuálisnak.
2019. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Érzésre senki sem tudja neked leírni,hogy milyen,mert egyszerre nem lehet senki sem bi- és pánszexuális.
2019. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem meg csak egyszerre lehet valaki bi- és pánszexuális. :D
2019. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy tennék különbséget, hogy aki bi, az a nőkben a nőies, férfiakban a férfias vonásokat kedveli. A pánszexuálisokat nem határolja be ez sem.
2019. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

#4

És aki a nőkben és a férfiakban is a nőies vonásokat keresi és kedveli, az micsoda? (Viccen kívül.)

2019. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megkerestem neked: Günoszexuális
2019. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan tudom hogy bi vagy pansexuális vagyok-e?"


A fontosabb kérdés: nem mindegy? de most őszintén, mit változtat ha biszexnek vagy pánnak hívod magad? Semmit.

2019. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Akkor hívd magad pánszexuálisnak, ha azt akarod hogy a leszbikusok/melegek/normális biszexek nagy ívben elkerüljenek, de az ilyen tumblr/twitter genderkülönc heterok maguk közé fogadjanak.
2019. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

negyedik: köszönöm, ez teljesen érthető így, hálás vagyok, ennél jobb "meghatározást" még nem találtam sehol

hetedik: ugyan a kérdés az én nemi identitásomhoz kapcsolódik, leginkább kíváncsi voltam rá, hogy hogyan határolja be magát egy ember. egyébkent néha jól jön ha az ember tud ilyen semmi jelentőségű tényekbe kapaszkodni :)

2019. márc. 28. 20:18
 10/14 anonim ***** válasza:
A biszexuális az, aki mind a 2 nemhez tud vonzódni. A pánszexuális pedig aki nem a nemek szerint vonzódik valakihez. Tehát ha csak ‘A’ vagy ‘B’ nemhez vonzódsz akkor vagy biszex, ha a közötte lévö transznemüekhez vagy nonbinárisokhoz is tudsz vonzódni akkor pánszex.
2019. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!