Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan jkeltsem fel egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jkeltsem fel egy fiú figyelmét? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, ö 26 éves fiú. Eddig csak lányokkal voltam kapcsolatban, de most bele szerettem ebbe a srácba és fogalmam sincs, hogyan kerülhetnék közelebb hozzá.


Szoktunk találkozni kb heti 2-3 alkalommal munka ügyben, de föleg sok ember társaságában. Néha tudunk csak ketten beszélgetni, de ez ritka eset.

Mind a ketten elég közvetlenek vagyunk, köszönéskor puszi, ölelés szokványos, de mint azt írtam, ez a személyiségünkböl adódó, mind a ketten másokkal is ugyan így köszönünk/bánunk.


Lányoknál ez teljesen máshogy volt. Segítsetek légyszi, mit tehetnék? És amúgy ez a kor különbség nem túl nagy?


Légyszi ne tegyétek át másik kategóriába. Nem véletlen írtam ide.


Köszi. 20/B/L



2019. ápr. 4. 09:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, a helyesírásért. :)
2019. ápr. 4. 09:44
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, hogy lányok figyelmét magadra tudtad kelteni, de ferfiakét nem tudod. Pedig azt könnyebb. De különben nem kell semmi extra hozzá, ha bejössz neki, akkor már felfigyelt rád, nyugodj meg. Csak adj egyértelműbb jeleket, és ha nem hülye akkor ő fog lépni, ő a férfi. Ha meg nem, akkor csinálhatsz bármit is, komoly dolog nem lesz belőle.

Az egy dolog, hogy fiatal vagy, ez szerintem nem nagy korkülönbség. Én 27 férfiként legalábbis azt mondom.Lehet, hogy komolytalannak gondol, egy 20 éves kiscsaj, aki előtte más lányokkal kavargatott csak... Még ha igaz érzelmek voltak is, de a férfiak általában nem állnak olyan elfogadóan ehhez a témához, mint a nők. De még sohasem gondoltam bele ilyenekre, biszex barátnőm ( tudtommal) még nem volt. Elképzelni sem tudom mi játszódhat le az emberben miután kiderült, hogy a barátnőm amúgy nőkhöz vonzódik... Dupla annyi emberre lehet féltékeny 😂

Amúgy nem hiszem, hogy ez bármelyik férfinál kizáró ok lenne, csak leirtam.

2019. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Helyesbítenék, nem "lányokkal kavartam" hanem párkapcsolatban voltam 1,5 évig egy lánnyal.

Bocsi, csak szerintem eléggé különbözik. Nem szeretem a kavargatást. Inkább "hosszú távú kapcsolat párti vagyok" :D


Azt én sem hiszem,hogy kizáró ok lenne ez :)

2019. ápr. 4. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

A korkülönbség csöppet sem nagy.

Az a természetszerűbb ha az ellentétes nemű egyénhez vonzódik az ember, teát nézetem szerint - mivel van helyzet a találkozásokra - női furfanggal add tudtára, hogy várod a közeledését.

Sok sikert!

2019. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Súgd a fülébe ezt: most azonnal le akarlak szpni... Kategórua miatt írom...
2019. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Simán kérdezd meg,hogy a munkán kívül is lenne kedve találkozni veled.
2019. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Yoda m. ***** válasza:
51%

Pontosan... (vagy egy kávéra, kólára, stb)

S ha erre azt kérdi:

- Miért, ha kicsit odébb megyünk, az nem jó? - Ez sokat eláruló kérdés... de közben figyeld a tekintetét... (mert lehet, csak zavarba jött) és válaszolod:

- Nem. Itt túl sokan vagyunk, v. nagy a zaj, v. nem tudunk le se ülni, v. mindjárt el kell mennem, stb... Érted? Keress kifogást, amit találni egyáltalán nem nehéz, ahogyan írod...

Fontos az, hogy érezze: Komolyan csakis kettesben akarsz lenni, beszélgetni vele, de az lehet akármi hely.


Ha meg nem kérdez semmit, akkor hajrá... Beszélgessetek, legyetek kettesben. Olyankor sok minden kiderülhet...


Az ERŐ legyen Veled!

2019. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
A korkülönbség ideális, a figyelmét pedig már rég felkeltetted, csak nem mer lépni. Ne hívd el sehova és ne kínálkozz fel neki. Hadd szedje össze a bátorságát, addig meg hadd főjön a saját levében.
2019. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yoda m. ***** válasza:

Végül is igaza lehet Miquelnek.

Ha nem képes téged megszólítani, ha nem mer közeledni, akkor hagyd a fenébe. Hagy főjön a saját levében...

És várd ki türelmesen, ha kell, 5 évig is várjál... amíg összeszedi magát, s akkor majd talán...Ő fog lépni. (Vagy mégse. Ki tudhatja ezt rajta kívül?)

Végül is 25 évesen még semmiről le nem késtél! (Ő se 31 évesen) Úgyhogy türelem! Ne tégy semmit! Várd ki a végét!

Mert előbb-utóbb történni fog valami...


Az ERŐ legyen Veled!

2019. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!