Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kipróbáljam férfival a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáljam férfival a szexet?

Figyelt kérdés
A gátlásaim és a társadalmi normák hatására eddig soha nem jutottam el odáig, csak gondolatban. Nőkkel volt eddig csak dolgom, de néhány dolgot szívesen kipróbálnék, mielőtt végleg lehorgonyzok valaki mellett és családot alapítok... Szerintetek jó ötlet?

2019. ápr. 4. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
ne
2019. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Mit próbálnál ki? :P
2019. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Az attól függ.. Ha vallásos vagy, akkor ne, mert megbánod. Ha olyan társaságban élsz, a családod olyan, élettársad olyan, aki ezt nem tolerálja, akkor ne, mert kiközösítenek. Még sorolhatnám..


Tegyed fel magadnak az előnyeit és hátrányait, aztán dönts!

2019. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Sztem próbáld ki, mert különben sosem fogod megtudni milyen "mâshogyan" és mindig benned lesz a kíváncsiság.

Aztán majd eldöntöd mi is a legjobb neked.

2019. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Nyugodtan fordíttasd ki a végbeled! Hajrá!
2019. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Én kipróbáltam, és nem bántam meg. Attól még a nőket szeretem, de ez adott egy felejthetetlen élményt.
2019. ápr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
probáld,a a fiuk jobban szo-pnak,imádják a fas-zt,mega gec-it .nem mint a nök megjatszasbol...es jo szuk a popo,jobb,mint egy tág,pi-na,amiben harangozni lehet
2019. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem próbáld ki érdemes én kipróbáltam nem bántam meg most van családom ugyan de mivel passiv biszexvagyok igy vágyom rá megint 45F
2019. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen mert a legelvezetesebb dolog a vilagon
2019. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szingli vagy ergo független.

Akkor miért függsz a társadalomtól?


Ne feledd, ha gondjaid vannak, vagy segítségre lenne szükséged ez a társadalmi réteg nem lesz ott, hogy segítsen, csak amikor irányítani / beleszólni akarnak az életedbe akkor találnak meg.

2019. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!