Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a biszex fiúk mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a biszex fiúk mindig meggondolják magukat és interneten elég nehéz szexpartnert találni, akkor milyen alternatívák vannak még?

Figyelt kérdés

Sok helyen próbálkoztam már.:) Bevallom, én is hibás vagyok,mivel amikor lehetett volna 2 teljesen komoly férfival valami,akkor sajnos meggondoltam magam,de viszont azóta simán megfogtam más farkát is. (Sajnos ő nem lehet partner,mivel párban van.)


Ti hol keresgéltek? Ahol még esély is van valamire. Mert nem hibáztatom a biszexeket,megértem, hogy miért gondolják meg magukat.


2019. ápr. 10. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha normálisan nézel ki beszélhetünk.
2019. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Nem azért,de honnan tudjam,hogy te normálisan nézel-e ki,ha már te ezt kérded.:D :)
2019. ápr. 10. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt nem értem.

Ha a pasi benne van, akkor te gondolod meg magad

Ha nincs benne a dologban, akkor meg nem jön össze? :D

2019. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem. Az én meggondolásom még kb 1 éve volt. :D Azóta megfogtam egy biszex ismerősöm farkát és ebből GONDOLOM,hogy már készen lennék erre.:D Mondjuk ismerőssel könnyebb és lehet azért érzem.
2019. ápr. 10. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélgetésre invitáld őket, kis ismerkedés és feloldódsz.
2019. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen megoldás, hogy 20 ilyen magát meggondoló srácon átesni, és a 21. majd már oylan lesz aki el is jön...:)
2019. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az álmaidban
2019. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván, ha nem online ismerkedés, akkor offline ismerkedés. Annak minden rizikójával együtt.

De, ha olyan helyre mész, ahol ilyen férfiak vannak, akkor nem fogsz meglepődni, hogy történhet valami. Pl: meleg szauna, meleg sportegyesület, meleg bár, meleg disco, bármelyik garcons, vagy vibe, vagy hello, vagy omoh. Oly sok lehetőség van, de olyan sok gyáva biszex.

Én talán ha kétszer voltam biszex sráccal, a többi mind lemondta, de am az lett volna jó, ha a többi is inkább lemondja, szegényeim, annyira gázul tudnak néha viselkedni, mintha én nem llennék ember úgy bántak velem... Már évek óta nem keresek és nemet mondok minden bi-nek, nekem nem hiányzik ez a totolya, beszar.ri hozzáállás, meg h felültet...

2019. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!