Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hány férfit érint? Egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány férfit érint? Egy olyan kérdéssel fordulok a tisztelt fórumozókhoz, hogy aza alábbi kérdésemre őszintén válaszoljon akit érint. Hány olyan férfi van, aki heteroszexuális kapcsolatot folytat, de mellék kitérőkben bevállal férfi kalandot is?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Miért nem tudja a párotok? Olyan is van köztetek aki házasodni készül és gyereket is tervez az illető női személlyel, de mellék férfi kalandok is? Privát üzenetben is megírhatjátok.

2019. ápr. 24. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha izgató, hogy egy pasi leszop. De semmi több. Meztelenség sem kell, mert nem a teste érdekel, csak ahogyan szop és nyeli a spermám.
2019. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Több mint öt éve vagyunk együtt, több mint 3 éve élünk együtt. Jövőre lesz a lagzi, utána gyerekek, etc.


Viszont engem nagyon izgat az, hogyha a párom képeire, fehérneműre masztizunk közösen másik sráccal, srácokkal. Szeretem nézni, hogy felizgulnak rá, ahogy rá gondolnak, rá élveznek el. Ilyenkor előfordul, hogy egymásnak is verjük és olyan is volt, hogy engem leszoptak. Én nem szopok, nem dugok, engem nem dugnak. Felizgat ez a dolog és kész.


Páromnak sosem mondanám el, tudom, hogy mit gondolna erről.

2019. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

KEdves utolsó!


Miylen idős(ek) vagytok?

Hogyna oldod meg?

Kikkel oldod meg?

2019. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Meleg vagyok bi oldalról nem tudok beszélni.

De ismerek olyan bi családos pasit akinek 1 éves gyereke van és meleg oldalakon keresgél titokban, meg voltam is hasonlóval.

Nem tudom a párja, hogy hogy nem tudja ezt leszűrni, plána hogy ennyit van gép előtt.

2019. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Kettes vagyok.


Én 29 vagyok, párom 24.


Általában gyaloglóról, innen, vagy index fórumról találok partnert ehhez. Illetve van egy fix partnerem is baráti körből. Általában náluk oldjuk meg a lakásukon, vagy van egy fix búvóhely és ott. A fix partnerrel meg változó, vele sokszor vagyunk nálunk, ha asszony épp nincs otthon.


Amikor elmegyek valakivel akkor vagy nem ér rá az asszony és akkor nem kell kifogást találni, vagy ha otthon van, akkor általában azt mondom, hogy túlóra, meccset nézünk a haverokkal, baráti sörözés, továbbképzés, stb.

2019. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van kedved erről részletesebben elbeszélgetni? :D
2019. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? :)
2019. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első feleségem tudta, hogy biszex vagyok. Nem volt probléma belőle. Gyerekek vannak, és már nekik is van saládjuk. A második feleségem nem tudja, és ez így is van jól. Ugyan nem hangoztatja állandóan, de érezteti, hogy a hetero, monogám kapcsolaton kívül minden mást, főleg a homo/biszexualitást elutasít.
2019. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak szopnék és nyelnék
2019. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kedves 8-s, hány éves vagy most és mikor kezdtél el biszex lenni, mikor ismerted fel?
2019. ápr. 28. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!