Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti kerestetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kerestetek már kimondottan azért biszex srácot, hogy érzelmesebb, gyengédebb, háziasabb pasit találjatok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mi köze a háziasságnak a biszexualitáshoz?
2019. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Olyan szánalmas az ilyen ember, hogy az már gyalázat.
2019. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
ne reménykedj:D
2019. máj. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Én azért kedvelem a biszex pasikat, mert én is biszex vagyok. De soha nem úgy ismerkedtem, hogy ez legyen a fő szempont, viszont a sors úgy hozta, hogy épp abba a férfiba szerettem bele, aki pont biszex.

Férjem valóban házias típus, ám pasi a javából! Férfias a megjelenése, határozott, gyorsan, frappánsan és főként igen meggondolva hoz döntéseket. Az a fajta, akire mindenki azt mondja, jó ember. Család-centrikus, mindenek előtt ez áll a ranglistáján. Nem züllik, nem iszik, nem dohányzik, tudomásom szerint nem nőzik :). Sok ismerőse van, de igazi barátja csak néhány.

Ismeretségünk elején, kb. két év együttélés után belevittünk némi kalandot az intim életükbe és nyitottunk a többes irányába. Nem vittük túlzásba, egy párral, majd egy lánnyal és egy sráccal jöttünk össze. Utóbbiakkal évekig találkozgatunk, majd fokozatosan leszoktunk róla. Jöttek a gyerekek, azóta nincs igényünk ilyen kalandokra. Fantáziában olykor eljátszunk a gondolattal, de 10 éve nem voltunk mással az ágyban.

Ha félrelépne férjem, nagyon ideges és csalódott lennék. Sokszor megbeszéltük már, ha bármelyikünknek lenne igénye másra, akkor jelezze és keresünk partnert egy kis kalandozásra. De valóban úgy tűnik, már nincs rá szükségünk.

Hogy háziasabb lenne egy biszex pasi, mint egy heteró? Nem állítanám! Nem lehet így általánosítani! Mindkettő táborban legalább ugyanannyi igényes, szorgalmas ember van, mint lusta, igénytelen.

Ugyanez vonatkozik az érzelmekre, gyengédségre is. Beállítottságtól függetlenül vannak erős jellemű, megjelenésű és lágy, kényeskedő, vagy akár gyenge jellemű emberek. Ez nem szexuális identitás függő! Ezek csak sztereotípiák!

45N

2019. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
#4, a bisex ferjed lehet, hogy nem nozik, de nem biztos, hogy nem pasizik. Vegul is bisex, vagy mar nem? Van olyan is? Ide-oda forgolodni?
2019. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!