Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meddig tart a "melegedési"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tgpps kérdése:

Meddig tart a "melegedési" folyamat? Egyáltalán ez az?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata ilyen (mindkét) téren, az megírhatná, hogy hogyan lehetne megtudni saját magunkról, hogy biszex vagy már teljesen melegek vagyunk-e?


Nagyon élvezem a szexet passzívként férfival, de csak passzívként, mégsem mondanám, hogy vonzódok a férfiakhoz. A szexben viszont sokkal durvább dolgokat is élvezek így, mint ami egy "csak" biszextől beleférne. :) De pl csókolózni nem tudnék pasival most még, de néha már eszembe jut. Nem érdekel a személyisége egyáltalán egy pasinak, kizártnak tartom, hogy együtt tudnék élni egyel is valaha, de a szex az tetszik nagyon.


Ha látok egy jó nőt az megmozgat, a szexet is élvezem velük és ők is velem, de tenni nagyon nem tennék már különösebben azért, hogy lefektessek egy újabbat. Már több mint egy éve nem is voltam nővel. Régebben csak a nők érdekeltek, utána kiszerettem volna próbálni, hogy milyen amikor megdugnak, mert sejtettem, hogy élvezni fogom, de pl azt, hogy szopjak, elképzelhetetlennek tartottam. Utána rákaptam a szopásra is, de kizártnak tartottam, hogy a számba engedjek élvezni bárkit is. Most már azt is szeretem.


Aki átélte ezeket a változásokat, megírhatná tapasztalatból, hogy ez egy átmeneti időszak része vajon, vagy egy végleges folyamat, amit majd az idő és a tapasztalatok határoznak meg, hogy hol lesz a vége. Úgy látom, hogy egyre vadabb dolgok kezdenek így izgatni.



2019. máj. 14. 18:56
 1/5 Beny30 ***** válasza:

Nem vagyok biszex,így ilyen tapasztalatrol nem tudok beszámolni.

Mindenképp érdekes és izgalmas dolgok,amiken átmész.

Ne ijedj meg,csak az egészségedre vigyázz...az a legfontosabb

2019. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én melegként válaszolok.

Nálam nem volt, olyan, hogy "bemelegedési folyamat", már az elejétől kezdve csak a pasik vonzottak.


Biszexeknél más a helyzet, nem az számít, hogy mi az amit el tudsz képzelni pasival, és mi az amit nem, a lényeg, hogy vonzódsz-e a lányokhoz is?

Az lényegtelen, hogy több, mint egy éve nem voltál csajjal, a biszexek eléggé ingatagak, van olyan idő mikor jobban csak a saját neműek vonzzák, van idő mikor túlnyomoáan az ellenkező nem.

Ha a csajok is izgatnak, illet tudnál velük dugni, akkor bi vagy, meleg nem leszel.

De attól függ a skála melyik részén helyezkedsz el.

2019. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ftf1983 ***** válasza:
Szokták mondani, hogy az emberi szexualitás fluid, azaz folyamatosan tud változni. Nem feltétlenül kell azt keresni, hogy Te melyik dobozba illesz bele, egyszerűen éld az életed és élvezd azt, ami jól esik. A leírtak alapján egyre jobban felszabadulsz a szexben és ez jó. Ne agyalj, hanem szexelj ;)
2019. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt tapasztalom, hogy egyre felszabadultabb vagyok a szexben ilyen téren. Igazából nagyon tetszem a pasiknak, nekem meg ezt jó látni és érezni is, hogy beindítom őket. Egyre vadabb dolgokat is bevállalok így, nagyon izgatnak, de ami érdekes az az, hogy pl eszembe nem jutna 2 csajjal egyszerre, vagy mondjuk egy csajt megdugni több pasival egyszerre.


De fordítva viszont nagyon izgat, egy gangbanget is bevállalnék sok pasit egyszerre. Régebben egy hétig sem tudtam meglenni nő nélkül, de most pl egyáltalán nem érdekel. Azért ez elgondolkodtató szerintem, ezért lenne jó ha írna valaki aki volt már ilyen helyzetben, időszakban.

2019. máj. 15. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem meleggé válsz,hanem eleve volt benned elfoltott bisex hajlam, és egyre jobban felszínre tör, vagy ha tini vagy az is lehet egy magyarázat. Én is 14 évesen össze-vissza csapongtam néha a lányok, néha a fiúk érdkeltek, de már beált, és lassan 6 éve ugyan az a pasim. Szerintem se agyalj túl sokat. Amit évezel azt csináld. 20f
2019. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!