Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy éve vagyok a barátommal!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyok a barátommal! Sajnos análisan nem tudd velem együtt lenni, mert nagyon szűk vagyok! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kb. 4x próbáltuk meg! Egyszer volt az hogy kényelmesen sikerült ellazulni, de azóta sem tudd behatolni. El vagyok keseregve, mert nagyon szeretném.

2019. máj. 27. 19:01
1 2
 11/15 orton ***** válasza:
100%
Sok nyelv, sok ujj, sok síkosító. 1-2 alkalom után már egyik sem kell ha nagyon élvezed.
2019. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Fejben dől el. Majd ha kivánod. Vagy lesz olyan akit kivánsz. Akkor kicsi nyali és izgatás után bemegy. És élvezed is.
2019. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 holysheet02232 válasza:
0%
Ha olyan szűk vagy, egyél chips-et! Attól nem leszel olyan szűk! ;)
2019. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Élősszőr is próbálj meg ellazulni, ebben kis alkohol is srgíthet (egy pohár bor, egy feles). Utána próbáljátok meg simogatni, sok síkosítóval kis ujjat bedugni, majd egyre nagyobbal...

Vehettek plugot is.

2019. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ki kéne próbálnod egy igazi ffi.t, aki nem önző! Akinek a kölcsönös örömszerzés a fontos! Értsd,neki az a gyönyör,ha látja ,h.neked jó, fent, a csúcson vagy és imád ott tartani!
2019. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!