Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » “Péniszirigység”! Más is van így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Péniszirigység”! Más is van így?

Figyelt kérdés

Biszexuális lány vagyok, és gyakran érzem magam férfinak és öltözködöm is ilyenkor így (gender fluid vagyok, ha valakinek ez mond valamit). A problémám az, hogy én egy lánnyal nem tudok úgy együtt lenni, ahogy szeretnék. Ugyanis én be szeretnék hatolni egy lányba. Érezni szeretném. Pénisszel. Bocsánat, hogy így részletezem, viszont kíváncsi vagyok, más is jár-e hasonló cipőben!

Mivel szeretem a férfiakat, és szeretném megtartani jelenlegi nemi jellegeimet, az operáció semmiképpen nem megoldás. A felcsatolható műszerszámot látom az egyetlen megoldásnak, hogy egyáltalán látszatra közel kerüljek a vágyaim megvalósításához.



2019. jún. 2. 03:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de a felcsatolhatóssal sem érzed azt, amit egy igazi pénisszel...
2019. jún. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez képezi a problémámat! 😀 de nem hiszem, hogy lenne bármilyen megoldás a problémára!
2019. jún. 2. 03:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan megoldás nincs, amivel maradsz nő, de érzed a behatolást egy másik nőbe. Sajnos ez ilyen. Max ujjazással tudod "pótolni".
2019. jún. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hermafroditának kellett volna szüless! 🤗
2019. jún. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szerintem is! 😂 vajon létezik lelki hermafroditizmus? Ezt a kérdést azt hiszem meghagyom a filozófia doktorainak!
2019. jún. 3. 00:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a filozófia doktorai eldöntik végérvényesen, én elárulom neked, hogy férfiként hasonló cipőben járok.

Irigykedem a nőkre. Szeretném nőként kipróbálni az életet a szexualitásával együtt, de talán egy másik életet, vagy nem tudom, mert ugyanakkor a jelenlegi énemhez is ragaszkodom. Talán ez tényleg valamiféle hermafroditizmus a nemi identitást illetően.


40f

2019. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én leszbikus vagyok és engem is izgat a gondolat, hogy mondjuk fas.zom van és megdugok egy lányt :D De ez csak ilyen szexuális fantázia, nem szeretnék a való életben férfi lenni, nem vagyok transz se, sőt még fiús se vagyok, szerintem ez nem szokatlan fantázia biszex/leszbikus lányok körében, szóval nem lógsz ki a sorból.
2019. jún. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Heteróként is érdekel, hogy vajon milyen lehet egy pasinak a szex, és ha lehetne, baromi szívesen testet cserélnék egy napra a párommal, hogy tudjam milyen, mikor ő hatol belém.
2019. jún. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Biszex pasiként sokszor gondolok arra, hogy milyen lehet a szex. Érdekelne, milyen lehet az, hogy a p**ámban van a f**z, és telelövi. Vagy az, hogy több pasi egymás után megdug.

De valójában nem cserélnék nemet, jól érzem magam biszex férfiként.

2019. jún. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Édes istenem, igen!!!!

Csak egy pár napra úgy lennék pasi!

2022. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!