Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexnek számítok, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexnek számítok, ha csak ki akarom próbálni milyen az ha a fenekemben egy hús vér farok van?

Figyelt kérdés

Tehát minimális a vonzalom pasik iránt, igazából csak ez érdekelne egy hús-vér élő farok.

Maximum kis előjáték, tágítás.

Valamint enyhe perverzió, hogy ezzel örömet okozhatok egy pasinak is.

Oka :próbáltam már análisan masztizni, és bár nagyon ritkán szoktam így, de akkor hatalmasat élvezek és nagyon nagy mértékű izgalomba jövök.

Maga az, hogy jóval több előkészülettel jár, mégis egy másabb jellegű élményt ad, mint ha az ottani szekció nem lenne ingerelve.


2019. jún. 3. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen annak
2019. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
igen.
2019. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

40f

2019. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kisördög1 ***** válasza:
77%
Határeset a bi és a kiváncsi heteró között. Egyenlőre..
2019. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok...
2019. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kisördög1 ***** válasza:
100%
Akkor próbáljátok ki
2019. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biszexnek számítasz! És?

Élvezd az életet, és tedd meg, amihez kedved van!

2019. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel. Én vettem magamnak egy olcsóbb dildót is, hatalmasak szoktam élvezni vele. :)

Most gondolkozom egy prosztata vibrátoron, de elég drágák.

Ezektől eltekintve nagyon érdekelne milyen lenne egy iazi szerszám. Nem tagadom egy percig sem, hogy tartok a dologtól, de talán pont ez miatt nagyon vágyok is rá.

2019. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!