Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha szeretnék majd meglovagolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék majd meglovagolni egy igazi farkat, milyen méretű műpénisszel gyakoroljak előtte ha fel akarom készíteni magam rá?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de izgat a passzív szerep. Szeretnék majd jól meglovagolni egy fiút, de előtte egy rendes méretű műpénisszel is ki kellene próbálni hogy megy-e.

2019. jún. 7. 07:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Igen. Meglepően könnyen hatolt be. Fájni nem fájt, kicsit kellemetlen volt maga a behatolás, de utána élveztem.

#9 vagyok

2019. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 KJUsul ***** válasza:
0%
1 méter hosszú, 20 centi átmérőjű, pengékkel kirakva. Remélem jó sokáig vérzel mire kinyuvadsz.
2019. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Minél nagyobbat azaz igazi,tud benned harangozni.
2019. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!