Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tudom, hogy furcsa, de az gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy furcsa, de az gáz ha srác létemre kipróbálnám egy masik sráccal a szexet? Melegnek nem mondanám magam de kiváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, tégy amit csak akarsz...
2019. jún. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az miért is lenne az? Ez a te döntésed és ha kíváncsi vagy úgy érzed megszeretnéd tenni egészségedre! A saját környezeted kéne erről megkérdezned ha lenne merszed, de mi akik nem ismerünk egyértelmű hogy helyeselni fogjuk a döntésed!
2019. jún. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem gáz. Kiváncsi vagyok a konnektorra is, de nem nyúlok bele egy villával. Na meg tényleg kipróbálnék egy pisztolylövést, mondjuk vállba, de ezt sem próbálom ki.


Van amit a kiváncsiság ellenére sem próbálunk meg, ez is olyan, amit csináltál.

2019. jún. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Némi különbség, hogy ha villával nyúl konnektorba vagy vállon lövik egy pisztollyal, abba belehalhat vagy legalábbis nagyon fájni fog, ha viszont szeretkezik egy sráccal, azt jó eséllyel élvezni fogja :)
2019. jún. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is így voltam a dologgal mint Te. Kipróbáltam és nem bántam meg.
2019. jún. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És konkrétan mit próbálnál ki?
2019. jún. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

4-es:

Az előtted lévő arra gondol, hogy nincs olyan, hogy kíváncsi hetero, minimum biszex a kérdező.

2019. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy. A szexet pedig élvezni fogod.
2019. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hajtott a kíváncsiság, és kipróbáltam a szexet férfivel. Nem bántam meg, nagyon élveztem már az első alkalmat is, és azóta is élvezem.
2019. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt irjak hogy gàz,akkor nem probalnad k??Biztosan nem a valadzoktol fugg hogyan dontesz.de sztem gaz.
2019. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!