Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mit jelenthet, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelenthet, ha lányként izgat az, hogy két pasi egymással szeretkezik én pedig nézem?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa, hogy számomra ennyire izgató elképzelni, hogy férfiak dugnak. Van barátom, neki felvetettem már, hogy szívesen adnék neki rimjobot vagy bármit kezdenék a popsijával, de még szégyenlős azt mondta. Már régóta van ez, hogy erre gondolok maszti közben és nem tudom mit jelenthet. Esetleg tapasztalatok?:)

2019. jún. 11. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Semmi különöset nem jelent, ez izgat és kész. Pasikat is izgatja a két lány felállás.
2019. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Nekem kifejezetten tetszene az ötleted:)

Mármint az az ötlet hogy bármit kezdeni a popsival.

21 F

2019. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten izgat..az exemmel e célra tartottunk egy hím....ringyót.
2019. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk hármasban a barátommal és az ő barátjával.

Felvetettem nekik, mert nagyon izgatott engem is: mint kiderült: nem ok nélkül...

Nem meleg a két pasi, csak szeretnek kísérletezni:)

2019. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit jelent, azt nem tudom, de kár, hogy az asszonyt ez nem izgatja...
2019. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Haha! Remélem a barátom is csak szégyenlős még, aztán megengedi a dolgokat. Viszont szerintetek igaz, hogy a mindennapokban felcserelodnenek a szerepek? Olvastam errol idezem "egy ferfinek nincs megalazobb annal, ha az agyban asszonykent van kezelve". Szerintem ez nem igaz, mit gondol a tobbseg?
2019. jún. 11. 22:42
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

"egy ferfinek nincs megalazobb annal, ha az agyban asszonykent van kezelve"

Bi és meleg pasik szerint ez nincs így, heterok szerint viszont igen, és mivel heterovól van a legtöbb ezért ez az általános nézet.

2019. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hedonist ***** válasza:
94%
A férfiak meg arról fantáziálnak, hogy a csajok nyalják egymást ők meg beszállnak. Mi a különbség?
2019. jún. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Vállaljuk írj
2019. jún. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akinek az ágyban dől el, hogy ji a férfi,azzal nagy baj van. Én nem attól vagyok férfi, a ház ura, a megmondó stb, hogy az ágyban a a nő fölé kerekedek!!!! Ez teljesen másból alakul ki....
2019. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!