Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rajtam kívül van olyan itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül van olyan itt aki maszturbált a tesójával, úgy hogy nem egymásnak csak egyszerre?

Figyelt kérdés

én lány vagyok, igazából fiúk véleményei is érdekel, de ilyen tudom hogy előfordul néha, viszont lányokról nem hallottam még

ha van ilyen akkor írhatna :D



2019. jún. 14. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
És a tesód is lány?
2019. jún. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi fiuk vagyunk és szoktuk
2019. jún. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Mi csináltuk együtt és egymásnak is csináltuk kölcsönösen F/L tesók vagyunk
2019. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öcsémmel a zuhany alatt, kizárólag magunknak vertük.
2019. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen
2019. jún. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem bátyám van (lány vagyok) és jópár éve kiváncsiságból levetköztünk egymás előtt meztelenre. Aztán tesóm csinálta előttem, de én nem csináltam csak néztem.
2019. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Fiu tesik lehet megmutatjak egymasnak,ha nem is mutatjak,lwhet tudjak egymasrol hogy csinaljak
2019. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!