Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Munkahelyi öltözőben zuhany?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi öltözőben zuhany?

Figyelt kérdés
Szoktatok a munkahelyeteken zuhanyozni? Esetleg volt már valami plusz is bármelyik munkatársatokkal? Új munkahelyem lett és eddig nem zuhanyoztam, de most elgondolkodtam rajta, hátha lenne valami izgi. Meséljetek! 27/Bi

2019. jún. 18. 22:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Hàt én nem örülnék, ha beficeregne egy benga török vagy orosz kollégám, így nem zuhanyzok :-D
2019. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
zuhanyzas közben nezz egy jopasit es ha feláll neki nyert ugyed van
2019. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én zuhanyzok meló után és azt veszem észre hogy néhányan lopva de nézegetik a sötét péniszem volt aki már rá is kérdezett van e roma beütésem
2019. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27 vagy és eddig nem zuhanyoztal... Hat lehet egy "illatod" 😂 viccet félretéve, lazán lehet egy kis gyurmazast oszehozni. A szokasos szemezes ovatos simi azt keszlulj fel egybol bele fogtok csapni a lecsoba.. legalabbis egy baratom így mesélte 😎
2019. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig így a legkönyebb felszedni bárkit is.

Melóhelyen nem mindig van időm zuhanyozni, mert épp hogy átöltözöm és már indul is haza a céges busz, ha zuhanyoznék, lekésném.

De nudizni is járok, szóval nem vagyok szégyenlős.

Ha kondizni megyek, vagy wellnessre, ott minden esetben zuhanyozok meztelenül. Nem csak azt kell nézni, hogy másoknak milyen jó farkuk van, hanem a többiek tekintetét, van hogy a heterók is megnézik, viszont akiben van hajlam (meleg vagy bi) az lopva fogja csak nézni, hogy ne legyen feltűnő. Ilyenkor mindig alaposan megmosom a cerkát párat rántok is rajta, és félmerev lesz, ha másnál is látsz merevedést, nyert ügyed van :)

2019. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem dolgozok már olyan helyen ahol munka utána egyből kéne/lehetne zuhanyozni, de akikkel dolgoztam nálam 20-30 évvel idősebb löttyedt, többgyerekes nők voltak. Bőven sok is volt amit az öltözőben láttam, szóval semmi plusz nem volt, többnyire húztam amilyen gyorsan tudtam és igyekezem elfelejteni a látott dolgokat.

22N

2019. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!