Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiú vagyok. Chatsexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok. Chatsexelni szoktam bi vagy meleg srácokkal és kiélem benne a fantáziáim. Élőben nem csináltam még és talán nem is tudnám. De akkor most mi vagyok? Elfuserált író? Látens bi? Vagy egyszerűen csak bi?

Figyelt kérdés
Ha kort és nemet írtok, az hozzáadott érték a válaszaitokhoz. Köszönöm előre is a megértő és értelmes válaszokat. Nem könnyű embernek lenni...

2019. jún. 19. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Képeket is szoktál cserélni?

29f

2019. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felos bi/meleg.
2019. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
en is volt mar hogy bele mentem fiuval szexchatbe, szerintem nincs benne semmi rossz :) 22 Fiu
2019. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem barátnőm van, de néha jól esik egy fiúval chatelni, felizgat a nem megszokott érzés. Elküldjük egymásnak a farkunkat , meg néha a barátnőinket is bemutatjuk pár kép erejéig :3
2019. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet csinálni, nincs ebben semmi rossz, biszex vagyok, ahogyan szerintem te is


27F

2019. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valamennyire meleg vagy biszexuális vagy. Ez oké, nincs ezzel semmi gond.

Az is lehet, hogy csak kísérletezni szeretnél vagy nagyon kíváncsi vagy.

Ha izgat a dolog egyszer próbálj ki töbet, ha nagyon nem jön be a dolog, akkor inkább hetero vagy kis extra érdeklődéssel, ha pedig bejön a dolog, akkor élvezd a mókát :D

2019. jún. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hasonlóan kezdődött, kamera nézés, chat, és egyre kiváncsibb lettem.Jóval késöbb találkoztam is valakivel.
2019. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt már nem egyszer, hogy rám is rámírtak szexchat céljából :D
2019. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mikor bátorotalanul feltettem a kérdést, nem is gondoltam, hogy ennyi empatikus választ kapok. Köszönöm mindenkinek, hogy trollkodás helyett igazi válaszokat adtatok. Tisztább sokkal nem lett a kép, de legalább már értem, hogy ez nem egy egyedi eset...
2019. jún. 20. 21:14
 10/10 Gabipasika ***** válasza:

Hello


Hasonlóan kezdtem én is, sokáig csak chateltem-chateltem aztán egyszer egy közeli srác írt rám. Nagyon felizgatott találkozni akart, mondtam neki, hogy ok, de akkor most rögtön vagy később már elmegy a bátorság...

Jó volt megfogni a farkát...

Szívesen beszélgetek, sexchatelek bárkivel.


Írjatok ha gondoljátok....

2019. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!