Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tapasztalt fiúk, egy enyhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt fiúk, egy enyhe aranyérrel (persze amikor elmúlik) kiszabad próbálni az anált passzívként? Vagy akkor is tilos, ha akkor éppen elmúlt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Semmilyen aranyér mellett nem ajánlják az analt. És legtöbbször ha kialakult csak a műtét segít. Ilyen olyan gyógyszerek krémek sajnos csak tüneti kezelést adnak, ezért van az hogy ezek abba hagyása után újra előjön az aranyér.
2019. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha csak ritkán jön ki ? évente kb egyszer?
2019. jún. 29. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minden a körülményektől (az aranyér tényleges állapota és elhelyezkedése, továbbá: méretek, ellazulás, síkosítás, óvatosság) függ, nem lehet általánosságban megmondani.

Ha a kérdés kiírása óta szereztél valamilyen tapasztalatot, az engem is érdekelne.

2019. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem, még azóta sem próbáltam ki a passzív anált :)

nem találtam rá partnert

2019. dec. 14. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is még kezelgetem, nem szeretnék kínos, vagy pláne drámai jelenetet... :-)
2020. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!