Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Talán mind a két nemhez vonzódom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán mind a két nemhez vonzódom?

Figyelt kérdés
Kb egy-másfél hete kiderült hogy aki nagyon bejön (külföldi,látásból ismerem) az lány, eléggé lesokkolt a dolog és azóta elfogadtam a dolgot de úgy érzem hogy még mindig tetszik. (Mostani képeken kicsit fiús de ahol hosszú haja van ott is nagyon bejön). Valaki tud segíteni?

2019. júl. 5. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit segítsünk cicám?? ;)

21L

2019. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem az lenne hogy vajon vonzódom a lányokhoz is? Vagy csak egy egyszerű kamasz összezavarodottság? A válaszokat előre is köszönöm!
2019. júl. 5. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szép nő, női szemmel is szép. Én is megnézem a többi lányt, ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy szexuálisan is vonzódom hozzájuk. De volt már ilyen is, egyszer az utcán jött szembe velem egy leírhatatlanul szép nő. Kb 25 lehetett, tökéletes alak, gyönyörű arc, varázslatos szemek, lágyan lehulló szőkésbarna haj. Nem volt kihívó, de mégis eszméletlenül szexi! Szolíd és mégis sugárzó nőiesség! A tökéletes Nő! Nem volt még ilyen, de megkívántam! Vágytam a csókjára... Pedig a fiúkat szeretem. Szóval no para, ne idegeskedj! Tedd azt amit jónak érzel, és helyesnek gondolsz! ;)

21L

2019. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eszméletlenül sokat jelentett hogy megosztottad ezt velem, köszönöm szépen!
2019. júl. 5. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szivesen! :)
2019. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!