Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a különbség a transzvesztit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a transzvesztita es a crossdressing kozott?

Figyelt kérdés

En pl. mikor nincs itthon senki titokban kisminkelem magam es felveszek noi ruhakat, legfőképp szörmét imádom de ez fétish, elszivok egy cigit megnezem magam a tukorben, ha jo a sminkem lefotozom es utana maszti es utana leveszek magamrol mindent. Nagyon nagyon reg csinaltam ilyet mar szerintem 1 eve vagy tobb, de mindig szoktam fantáziálgatni, ha pl. latok utcan egy lanyt akin jo szett van es hogy huu en is felvennem.

Azt tudom, hogy biszexuális vagyok.


De én transzvesztitanak szamitok vagy crossdressernek vagy genderfluidnak?


Illetve nem lehet ezt a biszexualis transz/cross/fluid dolgot valahogy egybe kotni, hogyha coming outolok akkor ne keljen ket dolgot is egyszerre?(ha van ra valami mód)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 19. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

A crossdresserek lehetnek melegek meg heterók is. A transzvesztiták inkább melegek, és ott nem csak a bármilyen női oltozek viselese a cel, hanem gyakori a feltuno smink, stb.

Genderfluid akkor vagy ha a nemed nem felel meg sem teljesen a noi sem teljesen a ferfi nemnek (aminek erzed magad)

2019. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es ha egyszer nonek egyszer ferfinek erzem magam?
2019. júl. 19. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

A crossdressing az inkább csak a nőiruhák irànti vonzalom.

Nem feltétlnül melegek,sőt inkább heterok


A travi pedig olyan (meleg) aki lánynak szeretne tűnni.


A fluid biztosan nem vagy...pláne a kommented alapjàn.


Szerintem még nem alakultki az énképed ezért ingadozol a ferfi és női dolgok között.

2019. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A crossdresser az - ahogy én is mondom néha: - átöltöző. Valaki, aki az ellenkező nem ruháit hordja, mind vagy csak ezt-azt (pl. cipőt vagy szoknyát). A transzvesztita is lefedi ezt, az igaz, sőt, maga a szó is ez, csak latinul. Mégis a transzvesztita hordoz magában egy negatív, pejoratív jelentést, sokan rögtön melegnek gondolják azt, aki ilyen. Ezért sem kedvelem. Magam is inkább crossdresser vagyok. Heteroszexuális férfi, aki szereti pl a női cipőket, viselni is.
2019. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz a kettő közé határvonalat húzni. A CD csak alkalmanként öltözik nőnek, mig a transzvesztita arra vágyik hogy külsőleg mindig nő legyen, és ez szexuális örömöt is okoz neki. Nos, én sem tudom magam hogy melyik fiókba tegyem. Mindig női bugyit hordok, télen harisnyanadrágot, és otthon általában nőiben vagyok.Csak nővel szexelek, és olyankor leszbikus nőnek érzem magam.
2019. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!