Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi helyettesíthet egy vibrátort?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi helyettesíthet egy vibrátort?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lány vagyok. Nincsen sajnos vibrátorom. Mi tudná hellyettesíteni? Vagy mivel tudnék maszturbálni úgy hogy CSIKLÓI orgazmusom legyen?



2019. júl. 24. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elektromos fogkefe megfelelő higiéniai körülmények között.
2019. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is a zuhanyrózsát ajánlanám!:)
2019. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dildo.
2019. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Menj ki a zöldseges piacra és találsz kedvedre valót. Pl: uborka, répa, padlizsán stb...
2019. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A számom
2019. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

próbálj ki egy léghullámos csiklóizgatót! nagyon gyors és nagyon intenzív orgazmus, csak ajánlani tudom (minden nőnek kéne egy)


viszont ne használj olyan dolgokat, amik nem ez a rendeltetésük (se elektromos fogkefét, se zöldségeket, se más, olyan dolgot, ami formájában jónak tűnik), rengeteg az ilyen baleset, ráadásul ezeket nem tudod úgy sterilizálni, hogy az megfelelő legyen, nagyon nagy a fertőzésveszély is...

2020. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!