Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor felhívom a prostit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor felhívom a prostit, akkor hogyan kellene rákérdeznem konkrétumokra? Anál, mélytorok, kényszerfrancia, stb.

Figyelt kérdés

Így kezdenék:


"Szia! Én (keresztnév) vagyok... Láttam a hírdetésedet a neten, s arra gondoltam, hogy meglátogatnálak a mai napon, hogyha neked is alkalmas."


Na most az a tapasztalatom, hogyha nem vagyok maximálisan illedelmes, akkor rám teszik a telefont.

Előfordúlt már, persze nem azért nem voltam teljesen udvarias, mert egy állat vagyok, hanem mert szociális fóbiám van és kicsit izgulni szoktam, meg a telefonálást különösen nem szeretem.


Tehát az lenne a kérdésem, hogyha az oldalon fel vannak tüntetve olyan dolgok alapként, vagy akár extraként, hogy anál, mélytorok, kényszerfrancia, azokra hogyan kéne rákérdezni, ha a csaj nem hozza fel maga (nem hozza)?


2019. júl. 26. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Folytasd, hogy láttam, hogy X, Y-t hírdetsz (francia, anál stb.) és hogy benne lenne-e.
2019. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Ennyire buta ne legyél fiam 😳
2019. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Folytasd úgy, hogy: "szeretném megkérdezni, hogy válalsz-e extraként anált, mélytorkot, stb, és ha igen, mennyiért?"

Ha esetleg nem megy, először írd le hogy mit szeretnél neki mondani, és akkor csak fel kell olvasnod a lapról.

Nekem is hasonló problémáim vannak, begörcsölök ilyen helyzetekben. Telefonos állásinterjú előtt is az segített nekem, hogy előre leírtam mit szeretnék kérdezni majd.

2019. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Úgy mint amikor vásárolni mész vigyél magaddal egy cetlit.
2019. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Már a felhivas is gondot okoz hogy fogod +bszni
2019. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom minek kell túl drámázni. Ha már ez ennyire gondot okoz, mi lesz akkor amikor a lakására kell menned, lefürödnöd , majd szexelni vele. Ó igen és még ott vannak a lehetséges betegségek is.
2019. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulkomplikalod.. nem azt mondom hogy tuskonak kell lenni, de eleg ha elmondod mit akarsz es az mennyi. persze lehet kedvesen is. a neved meg felejtsd el, legalabbis az igazit, a prostik is alneven vannak ;)
2019. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem megmutatja a csunyáját lehet be is pisálsz 🧐😎
2019. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen normálisan, kultúráltan - a vonal túlvégén sem egy apáca ül, hanem egy szolgáltató aki pénzt akar pont ezekkel keresni.

Egyébként miért akarsz egyből extrákat ha fóbiáid vannak? Válassz ki egy szimpatikus lányt, kérj normál sexet és a következő alkalommal (lehet másnál) már gördülékenyebb lesz.

2019. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazából nem tudom, hogy hol írtam olyat, hogy szűz lennék, vagy tapasztalatlan az ágyban... Még azt sem találom, ahol azt írtam hogy eddig még sosem voltam prostinál.


Feltettem egy kérdést, s nem tudom hogy ebből a problémámból hogy következtettek egy csomó olyan másik problémához aminek ehhez semmi köze, hozzám sincs.

2019. júl. 26. 19:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!