Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy van akkor ez az orgazmuss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van akkor ez az orgazmussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elvileg ha elélvezünk elakad a lélegzetünk, meg a test másfelé koncentrál ezért nem adunk ki hangot, nem nyögünk.

Egészen eddig csendben maszturbáltam, egy hang nélkül de mostanában ha nem figyelek oda felnyögök amikor elélvezek.Az egész alatt egy hangot nem adok ki, de amikor elélvezek önkéntelen. Eddig azt hittem hogy ez a lélegzetelakadós dolog igaz de akkor most ez hogy van?

Nő vagyok és nem válaszolok privátokra :)


2019. júl. 26. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ milyen intenzív az orgazmus. Amúgy vannak erről készült dokumentum filmek, ahol önkéntes pácienseket vizsgáltak meg és mérték meg őket orvosi műszerekkel, amikor orgazmusuk van.
2019. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én bizony még el nem múlik teljesen az orgazmus, addig adok ki hangokat. :)
2019. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más az intenzitás és a "hanghatás", van aki néma, más meg szinte sikít. Mindegyik természetes lehet. Engedd ki a hangod nyugodtan amikor úgy érzed, nincs ezzel semmi gond. Ahogy egyre jobban megismered a tested, gyűlnek a tapasztalatok úgy alakul, fejlődik a sexualitásod is.
2019. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyre jobban ki ismered a testedet és jobb a maszturbálás jobban ki ismerted magadat

Én is ilyen voltam sokáig én is azt hittem hogy nem lehet jobb a maszti de egyre jobb lett

Sokszor olyat élvezek hogy nem tudok csendben maradni és sokkal hosszabb az orgazmusom

2019. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!