Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány vagy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány vagy fiú aki szeret, vagy szeretne szex közben beöltözni valamilyen szerepbe?

Figyelt kérdés

Ezt mai szóval úgy hívják cosplay.

Ez annyiban tér el a szokásos szerepjátékoktól, hogy itt egy általános szerepbe (például egy domina) szerepébe bújik az illető bőrszerkóban) hanem egy sokkal konkrétabb karakter bőrébe. Mondjük nő esetében Miss Moneypenny szerepébe. Ő volt James Bond titkárnője, és egyben az a nő aki folyton vágyott rá, s mellette állt.

De ez csak egy példa volt, hogy olyan karaktert említsek aki talán mindenki ismer.

A lehetőségek tárháza végtelen. Manapság, amikor ilyen népszerűek a szuperhősös mozik. Ma amikor egyre több az olyan a magyar lány is, aki megjelenik cosplayer találkozókon. Vagy csak online közösségekben. de egyre inkább mertek beszélni erről…

Azt gondolom épp itt az ideje beszélni erről is, hogy van -e olyan lány vagy fiú aki beöltözne szex közben egy karakternek..

És ha igen ki lenne az a karakter….

Persze azt is megértem, ha valaki csak privátban akar beszélni erről..



2019. júl. 30. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igen


42/F

2019. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
No és kinek szeretnél beöltözni ?
2019. júl. 30. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
MondoCon
2019. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen! Hallottam erről a rendezvényről.
2019. júl. 30. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem tudom mennyire számít be öltöztetésnek, de én szeretek úgy együtt lenni a párommal hogy ő rajta fehérnemű rajtam pedig a tornadressz van, nekem ez nagyon be jön.
2019. aug. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez (cosplayerként) nagyon furán hangzik. De egyébként szerintem belemennék ilyenbe, persze csak a párommal.

Nem tudom, hogy melyik karakter lenne. XD

16L/L

2019. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Érdekes ez a kettősség a válaszodban. Mert ha jól értem nem jön be a cosplay világa, a párod kedvéért mégiscsak beöltöznél…

Ez érdekes! Tetszik ez az odaadás..

2019. aug. 5. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:

(#6 vagyok)

#7-nek: Nem-nem. Valamit félreértettél. :) Cosplayer vagyok, szóval a cosplayek világa bejön. Csak szex közben tartom furcsának, de ennek ellenére kipróbálnám, értelemszerűen a párommal.

Bocsánat ha félreérthetően fogalmaztam meg.

2019. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!