Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Komolyan teherbe lehet esni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan teherbe lehet esni a gumiból bejuttatott spermával?

Figyelt kérdés

Hallottam már ilyet, de nekem annyira hihetetlennek tűnik, hiszen a gumi belsejéven spermaölő szer van, plusz nem véletlenül lövel ki a sperma a péniszből olyan erővel.

Tudtok olyat, aki tényleg úgy esett teherbe, hogy a gumiból magába nyomta a spermát? Félre ne értsetek, nem akarok ilyet tenni, csak hihetetlen számomra az egész.


2019. júl. 30. 23:39
 1/9 StevenUp ***** válasza:
100%

Létezhet bár valóban kicsi rá az esély

A sperma a hüvelybe jutva elősegítő tényező a terhességhez

2019. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva, és nem minden óvszer spermicides.
2019. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És amelyik nem spermicides, abban annyi ideig életben marad a sperma, hogy utána ha a gumiból magába nyomja egy nő, teherbe tud esni? Mert gondolom az nem túl kivitelezhető, hogy szex után egyből rohan a gumival a mosdóba, ha ilyen tervei vannak valakinek.
2019. júl. 31. 00:00
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A spermiumok olyan 1-2-3 napig életben maradnak.
2019. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hüvelyben, petevezetékben tudom, hogy sokáig életben maradnak, mert megfelelő nekik a környezet. Csak a gumi nem épp hüvely. :D de akkor ezek szerint ott is.
2019. júl. 31. 00:12
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha kiszakad a gumi szex közben, azon sem megy át sok, csak szivárog, és mégis teherbe lehet esni, pedig az is a spermicides gumin ment át, és a lövés erejét is letompította a gumi. Szóval így is simán megvan az esélye.
2019. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kigugkiztam neked.

"A spermium élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől is függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben két óra, a petevezetékben 48 óra."

2019. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

hiszen a gumi belsejéven spermaölő szer van, plusz nem véletlenül lövel ki a sperma a péniszből olyan erővel.


És a geccantóölőszer, meg a durrantási sebesség között mi az összefüggés?

2019. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen, teherbe lehet esni. Az óvszereken lévő spermicid szerek nem 100%-os hatásfokúak. Keressen rá Boris Becker lányára a neten (igaz ott nem óvszerből, hanem orális szex után jutatta be az anya az ejakulátumot).

Had meséljek el Önnek egy viccet. Aktus után kérdezi a nő a férfitől, oh drágám ha teherbe esek akkor hogy fogjuk hívni? A férfi válasza: mivel csomót kötttem rá, toalettpapírba csomagolva most húztam le a wc-n, ha onnan kiszabadul akkor Hoduninek :)

Ha ennyire aggódik tegye Ön is ezt, s pirospont hogy óvszert használ :)

2019. júl. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!