Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szexualitás kategóriában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexualitás kategóriában mindenki troll/perverz/fétise van? Vagy vannak azért normális emberek is?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 20:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes a százalékokat nézni, az 50 alattiak minden troll nyomik.
2019. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is normálisnak mondanám magam, dehát a százalékon látszik... Csak kicsit vagyok beteg :D
2019. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Normálisnak tartom magam, némi kis perverzióval🙂
2019. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki az, sok ember azért van itt mert valamilyen problémája van amihez segítséget, tanácsot vár (az oldal eredeti funkciójának megfelelően).

Ettől még trollok bőven akadnak - ahogy minden más oldalon, fórumon, facebookon is, bárhol az interneten.

Illetve olyanok is akik "innen" szeretnének ismerkedni - de ez is általános jelenség a neten.

2019. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 he84 ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindenkinek. Az meg butaság, hogy a szexualitás kategóriában, hisz bárhol bármely embereknek lehet, nem pedig netes kategóriáktól függ,... Nekem például nincs semmi fétisem valóban, vagy ha van is, akkor még nem tudok róla. Ám nagy eséllyel nincs.
2019. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
Neked mi a perverz? Mert lehet hogy másnak az a normális.
2019. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Vannak, de ritka, és általában nulla százalékra viszik a válaszaikat az agyhalottak.
2019. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elhiszem, hogy elkezdek beszélgetni valakivel, hogy normális, és leheg barátként beszélgetni, de sosem megy ez sokáig, mindig előjön a "na légyszi, csak egy képet", vagy "akkor legalább engem nézz meg pucéran" stb üzenetek, aztán csodálkoznak, ha nen akarok tovább beszélgetni.
2019. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hiszem akad!

Ffi

2019. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi legalább vállaljuk, hogy valami különös dolog tetszik. Míg másnál csak az utolsó percekben derül ki, hogy pisi-kaki-orál-anál, stb. minden rabja.
2019. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!