Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, férfiak, számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak, számotokra milyen egy tökéletes orális kényeztetés?

Figyelt kérdés
Akár adjátok akár kapjátok. Részletesen is leírhatjátok!

2019. aug. 5. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

amiben a másik fél örömét leli :)


42/F

2019. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Pont olyan, hogy egyszerűen tökéletes, mert hát tökéletes. Remélem érted.
2019. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Kielégítő
2019. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzéki játékos, ami nem a durra megy, hanem hogy élvezzem a kényeztetést, hogy a szájában vagyok
2019. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha nyalásnál csak éppenhogy hozzáérnek a csiklómhoz, az intenzívet nem szeretem és nem is élvezem. Finom mozdulatokkal, jó sok nyállal, esetleg néha foggal, lassan befejezve.
2019. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Pasiként kifejlesztettem egy egyedi, különleges nyalási technikát, aminek elég jók az eddigi visszajelzései :-) Viszont a részleteket itt nem írnám le...
2019. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 69-es póz a legizgatóbb. Szeretem a tudatot, hogy miközben ő kényeztet engem, én is kényeztethetem őt.

Ami a technikát illeti, a lassú csikló nyalás a legcélravezetőbb nálam. A durvaságot nem szeretem.

2019. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!