Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anál szexhez milyen síkosítót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexhez milyen síkosítót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a barátnőmmel kiprobálni az anált, milyen síkosítót ajánlatok hozzá, meg esetleg néha másra is használnánk, durex síkosítók vagy milyet?

Meg anállal kapcsolatos tapasztalatokat és tanácsokat is meg hallgatók.

Válaszokat előre is köszi!



2019. aug. 5. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sztem jó a sima durex, esetleg az ízesebb változat. Jó az állaga. És az illata valami fenomenális. Engem pasiként beindít, egy nőt tuti még jobban.

Én anno ugy csináltam h. ugye előjáték gyanánt nyaltam a popsiját natúr, majd síkosítóval masszíroztam a kis lyukát nagyon finoman. Aztán belülre is kerülhet, ujjal kicsit bedolgozod neki. Közben izgasd máshol is, tehát fontos h ő se csak oda koncentráljon, mert akkor rá parázik.

Farkadra is bőven kerüljön, bár nem tudom h gumival akarjátok e csinálni vagy nem.

Továbbiakban nem tudok segíteni, mert a vastag méretem ezt nem tette lehetővé, akárhogy is lazult el. Így nem erőltettem.

2019. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sima kacsa zsír jó lesz 👍 🤣
2019. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sima vízbázisú de a legjobb a sensitive, engem az epres durex pl piszkosul csípett.
2019. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Friss fisi fosi tuti!
2019. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi 1 és a korrekt választ, az a baj hogy én is elég vastag vagyok így nem tudom hogy mennyire lesz sikeres..

És az ízesített durexek nem ragadnak jobban?

2019. aug. 5. 22:15
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát gumival szeretném inkább jobb lenne nélküle de csak higiénia, meg nem tudom, ki hogy szokta?
2019. aug. 5. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha jól kimossa magát barátnőd, és te is maximálisan higiénikusan közelíted minimális esélye annak, hogy baj legyen.. Pl. Fertőzés stb. Gyulladás.

Ha vastagabb vagy, akárcsak én, nyugtasd, hogy csak addig kellemetlen kicsit míg a makk be nem megy, utána jobb lesz csak, egyre jobb.

2019. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát szerintem elsőre lesz óvszerrel után meg majd meglatjuk, köszi a válaszokat
2019. aug. 6. 08:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a rossmannbol vettem, zöld tubusban van. Az nagyon jó, nem ragacsos mint a durex, csak kicsit drágább de megéri
2019. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]

Erre a síkosítóra gondolsz?

2019. aug. 6. 21:24
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!