Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csinal egy prosti, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinal egy prosti, ha a kuncsaft nem fizet neki?

Figyelt kérdés

Oke hogy prosti, de mivel nő, ő a gyengébbik fél. Mit tud csinálni ha a partnere lelép fizetés nélkül?

(nem akarok prosti lenni, de ezen agyalok napok óta :D)



2019. aug. 7. 22:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

igen, általában 1 strici vigyáz pár lányra egy házban. Ahogy baj van, jön és kiver belőled minden garast, többet is mint kellene.

De elfelejted a leg alapvető dolgot: addig hozzád sem nyúl, amíg ki nem pengeted a lóvét!

2019. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%

És ha pénz nélkül mész hazakísér.

De előtte még jól meg is ver.

2019. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat akinek nincs stricije,lakáson dolgozik.Igaz én bárban dolgoztam anno,de mindig előre fizetés volt a pultosnak.Igaz volt kidobó is.Ha meg vmi stri.ci megkörnyékezett egy csajt,azt is kivágták onnan.
2019. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23%

1.penzt mindig előre

2.a lany tud jelezni nekem ha gaz van..

Alapbol nem vagyok atlagember..es ilyenkor mindig f.gyverrel megyek...

3.a prostitucio m.o.on legalis.. 36ffi

2019. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Előre fizetsz. Nincs utolagos biznisz.
2019. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!