Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az első szexnél lányok ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szexnél lányok ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Csak feküdtetek és hagytátok h a pali írányitson?

2019. aug. 8. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne.
2019. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen, de hiba volt. Jobb ha te irányítod a pasit, mit hogyan csináljon, mert rossz lesz.
2019. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én majd szeretném ha a pasi dominálna első alkalommal, de azért nyilván nekem is lesz szavam ahhoz hogy mi hogyan történjen.
2019. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én annyira beleéltem magam a pillanatba, hogy nem is nagyon emlékszem pontosan. Mikor csókolt visszacsókoltam, én vetkőztettem le őt, simogattam, nyögdécseltem stb. Mikor a behatolás volt, akkor a nyaka köré fontam a karomat, és csak vártam hogy betegye. Mikor betette, megfeszültem, és ösztönösen a dereka köré fontam a lábamat. Nálunk inkább a pasi irányított, de azért én sem feküdtem mint egy fadarab.
2019. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt megbeszélve és megtervezve előre, egy hevesebb ölelkezés és csók hozta a többbit magàval.
2019. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel a pasi tapasztalt volt már ezért átadtam magam neki. Nagyon gyengéd volt, mindent óvatosan és lassan csinált és még magyarázott is. Jó volt így, szép emlék maradt és különösebben fájdalmas sem volt. Nekem magamtól azon kívül, hogy nyissam ki a lábaimat fogalmam nem lett volna, hogy mit csináljak.
2019. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Miért mit kellett volna csinálnom? Azonnal akrobatikázni az első alkalommal?
2019. aug. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!