Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tippek első szexhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek első szexhez?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, mit kell ilyenkor csinálnom h neki is és nekem is jó legyen? O már tapasztalat.

2019. aug. 9. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az elsőnél, hogy nekem ne hagyjon rossz nyomot.

Amúgy hosszú előjáték, csak olyat csinálj, ami neked is oké, de azt bátran. Ne csak feküdj. Csókold szenvedélyesen.

S védekezzetek gumival!

2019. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Az első sosem lesz jó, semmiben sem.
2019. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy mit kell csinálnod? Legfőképpen elengedned magad, ne görcsölj rá, hagyd hogy vigyenek az események előre, ha valami nem jó jelezd vissza, de arról is adj pozitív visszajelzést ha valami nagyon jó. Lazíts, csak nyugodtan és élvezd :) ja és védekezzetek :) (óvszer)
2019. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eddig mit próbáltatok?

Gumi van? :)

2019. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!