Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki házasságba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, aki házasságban vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Én így tervezem, jelenleg nincs párom. Arra lennék kíváncsi, nálatok hogy fogadta a másik fél?
2019. aug. 10. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Ha meg majd nem megy a szex, a másik lesz a hibás és jöhet a válás.


Hát hajrá. Majd éppen te megmutatod a világnak. Nyilván!

2019. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

igen


42/F

2019. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira érdekel am, akik így gondolkoznak, azok mi miatt döntenek így, mi miatt kötik ezt a házassághoz?
2019. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Nem véletlenül nem érkezett (és nem is fog erkezni) értékelhető válasz. Annak, hogy valaki talál egy partnert, aki hajlandó házasságig várni, majd ha kivárták, akkor 2 szűz között minden annyira jó lesz hogy együtt is maradjanak (főleg ha a bigott vallásosság miatt tabusítva volt náluk a szex, ergo nem volt része normális felvilágosításban), akka kb 1 a millióhoz az esély.

Nem mondom hogy nem letezik, én is ismerek ilyet. Tökéletesen értem az ilyen kapcsolat előnyeit is, de túlzásnak és egyenesen hülyeségnek tartom, hogy egy darab papírral, meg egy vén csuhás 2 szavával válik 2 ember igaz szerelme "hitelessé" és valódivá...

2019. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Sztem pedig ez több annál. Nem attól lesz valaki vallásos, hogy házasság után hálja el.
2019. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha nő vagy és egy meleg alibiből feleségül vesz, akkor mindketten jól jártok. Persze utána sem lesz semmi legfeljebb..
2019. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Az 1 esnek igaza van! Tapasztalat...
2019. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon fontos hogy némileg tapasztalt légy mielőtt házasságon gondolkodsz. Rengeteg dolog pl csak a szex révén derül ki és fontos alapköve ez egy tartós kapcsolatnak.
2019. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pl. mi?
2019. aug. 10. 11:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
van ott egy "igen", a 2-es válaszadó. Mi nem értékelhető benne?
2019. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!