Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Nyáron, ilyen melegben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nyáron, ilyen melegben előfordul, hogy melltartó nélkül mentek dolgozni?

Figyelt kérdés

Eddig legfeljebb alkalmi ruhához vagy pl. házibulikban vállaltam be, vagy ha a barátommal csavarogtunk este. A héten először mentem munkába melltartó nélkül. Isteni kényelmes volt, de úgy éreztem, hogy mindenki engem néz.

Mit gondoltok: tényleg nem "illik" vagy hülyeség, hogy ezen kattogok?

Elsősorban lányok tapasztalatát, véleményét várom!

24L



2019. aug. 11. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

En nem mennék. Nekem kényelmetlen melltartó nélkül.

Szerintem ha nem látszik át, nem hozzád simuló felső van rajtad. S nincs túl nagy melled. Akkor nyugodtan.


23L

2019. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne kattogj rajta. Nekem nincs túl nagy mellem, szinte soha nem veszek melltartót, max sportoláshoz sportmelltartót. Valóban nagyon kényelmes, majd megszokod! ;)
2019. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocs, az kimaradt, hogy 80B a méretem. Szóval, nem vagyok valami dús keblű nőszemély.
2019. aug. 11. 15:04
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon munkahelyfüggő!

Amikor pultos voltam, akkor majdnem kétszer több jattot kaptam amikor nem volt rajtam melltartó.

Most így dipo után egy marketing-osztályon nem hiszem hogy nyerő lenne - bár rendkívül kényelmes!

Ilyen időben - munkán kívül - melltartó nélkül járok.

Nem zavar, ha megbámulják a sejtelmes felsőmet:)

2019. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Munkahely függő! Ha utcai ruhában dolgozol akkor a munkától/beosztástól függ! Ha át kell öltöznöd akkor meg a munkád függvénye! De mindenképpen kényelmes legyen!
2019. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Én melóztam a Balatonnál egy koktélbárban. Ott én is több jattot kaptam ha nem volt rajtam melltartó. Igaz akkor sötétebb felsőket vettem fel, hogy ne látszódjon a mellbimbóm. Elég nagy mellem van, de szerencsére nem lóg, szóval nem zavart hogy melltartó nélkül vagyok. A lányok többsége is úgy volt, az meg hogy magasabb a jatt, az egy plusz dolog.

Ma már a munkahelyemen nem csinálnám ezt, mert ott kb még az "ügyfelekre" is szigorú öltözködési szabály vonatkozik. Engem pedig páros lábbal rúgnának ki ha melltartó nélkül jelennék meg.

2019. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
3. Szerintem ha nem látszik át, akkor B-s kosárral nyugudtan.
2019. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A mellem nem nagy vagy lógó, ezzel nincs gond. Amiatt parázok, hogy a mellbimbóm a cicim méretéhez képest eléggé "kiálló és csúcsos", nem olyan lapos és nagy udvarú, mint sok lánynak. Szerintem ezért éreztem, hogy mindenki azt nézi. :/
2019. aug. 11. 15:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol?
2019. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Akkor azt nemcsak érezted, hanem úgy is volt! A mellbimbó százszor izgatóbb, mint maga a mell, bár az is eléggé vonzza a szemet, különösen, ha rezeg, mozog, leng, lobog.

Bocsánat, talán kiderült, nem lány vagyok. Az életem egy részét olyan világban éltem le, amikor a lányok nem hordtak melltartót, ha nem volt nagyon nagy szükségük rá, de sokan még akkor se. Hmmm, kedveltem...

2019. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!