Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok! Történt már veletek olyan, hogy cumizás közben kisebesedett a szájpadlásotok?

Pár napja sikerült kisebesíteni a számat és nem tudom elhinni,hogy "feltörheti" a szájpadlásomat... Valakinek valami tapasztalat?? Egyébként az akció sikeres volt mielőtt rágalmaznátok a technikámat :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: seb, fájdalom

aug. 14. 06:20  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem ilyen még nem volt.De olyan volt már,hogy kifakadt a szám.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 14. 07:07 Privát üzenet

Nekem soha semmi hasonlo nem volt,nem is tudom hogy lehetseges ez.

Nem valami betegsegtol sebesedett ki?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 14. 08:17 Privát üzenet
Soha nem tortent ilyen. Nem is gondoltam volna hogy ilyen lehetséges

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 14. 12:04 Privát üzenet
Nem volt még ilyen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 14. 16:27 Privát üzenet
Jó kemény lehetett ha feltörte :D

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 14. 16:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kutyám kikaparta a fülét és kisebesedett belül! Mivel tudnám kezelni?
A barátnőmmel elég durván csináltuk annyira hogy kisebesedett a péniszem, ez volt kb 2 hete de azóta alig gyógyult és kb ugyanannyira fáj mint akkor. Valaki megmondaná hogy mit csináljak?
Járt már úgy valaki, hogy kisebesedett a pénisze, hosszan tartó orális szex után?
Nagyon sokat maszturbálok, és már kisebesedett a farkam. De nekem napi 1-2órahossza maszturbálásra szükségem van. Mit tegyek? Komoly válaszokat várok.
Fiuk neketek is volt már ugy h sokat vertétek és kisebesedett a péniszetek? és utánna maradt nektek heg? Valaki lány esetleg találkozott már ilyennel és zavarta e őt?
Párommal együtt voltunk ezután kisebesedett a hüvelyem és csíp ég. Ennek már 3napja azóta nem voltunk együtt így nem is mondtam meg neki! mondjam el neki az igazat? Félek h mit gondol majd

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!