Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ha egy uszodai öltözőbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy uszodai öltözőben meztelenül rátok nyitna egy karbantartó és csak egy testrészeteket lehetne eltakarni az melyik lenne és miért pont az?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 14:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nőként bele mennél egy pofozkodásba
2019. aug. 14. 15:29
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
11. A pofon általában amúgy női. A férfiak inkább behúznak egymásnak.
2019. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyiket se takarnám el, mert nem vagyok szégyenlős senki előtt se. Hamarabb jön más zavarba mint én.
2019. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak egyet lehetne takarni, akkor egyszerűen az oldalammal fordulnék felé, és akkor elég lenne csak a mellemet takarni.
2019. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám nyitna biztosan látná mindenem néhány másodperc erejéig ameddig felfogom mi történik éppen, de akkor már kb mindegy mert már úgy is látott mindent. Egyszerűen bevágnám a mérges arcomat odamennék hozzá és kilökném a francba. Alapból meg nem vagyok szégyenlős, de azt utálom ha valaki rám töri az ajtót főleg kopogás nélkül, meg azt ha vslaki kukkol.
2019. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!