Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol van itt az orális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van itt az orális szex imitálva?


2019. aug. 15. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehol
2019. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Icuka simogatja a nyeleket. Aztán vmit közel tart a szájához. Amúgy inkább túl erotikua néhány jelenet, vagyis azt akarja hangsúlyozni. Nem az orális szex a lényeg.
2019. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol
2019. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Oh, az első CBA-s poszt, szinte már hiányoltam :)

Megközelítés kérdése... a férfiak nem biztos, hogy szexistának tartják a klipet, sőt nagy részének inkább tetszenek nekik a fiatal, alulöltözött nők. A nők, avagy feministák szerint meg nettó szexizmus az egész. A saját véleménye meg kinek-kinek, hogy melyik tábort erősíti.

Az tény, hogy igen erősen szexuális tartalmú az egész klipp és érthetetlen ezzel a CBA mit akart elérni, pláne hogy egy közért-hálózatnak nem csak a férfiak a célközönsége, vásárlói.

2019. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én a 0:06-ra gondoltam, amikor a szájához tartja a mikrofont és elkezd remegni a kép, illetve 0:12-nél is kicsit fallikus a mikrofon.
2019. aug. 15. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak férfiak vannak, hanem vannak gyerekek is, de erről hajlamos megfeledkezni a sok redneck proli...
2019. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6. Igen. Ez már qrva gáz videó. S nem is az orális szex imitálása. Hanem az egész szexuális tartalma miatt. Nem is értem, egy élelmiszerlánc.
2019. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!